reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka, to musimy się umówić na "wspólne siusianie" hihi Maksio chętnie zademonstruje!

Cfcgirl, dzięki za słowa pocieszenia. NIby faceci i kobiety to jeden gatunek ssaków, ale chyba ktoś się pomylił w klasyfikacji i to powinny być rózne gatunki!
Powodzenia przy zakupach... ja teżplanuję niebawem sobie odpuścić pracę - mam dość jestem zmęczona!
 
reklama
cfcgirl- a nie lepiej jak sobie wybierzecie ozeczko na polskiej stronie i ktos by wam kupil i wyslal z polski bo o wiele taniej wyjdzie:tak::tak:
 
u nie w domu :-):-):-)zapraszam!
Kamyczek jest w Empikach, Matrasie itp.
Miś napewno na allegro, w księgarniach nie wiem.
 
Dziubek rozważania o wakacjach zostaw sobie na po porodzie. Każde dziecko jest inne - poznasz trochę swoje i zadecydujesz. My z Julkiem pojechaliśmy nad morze (do Jastarni) jak miał 2 miesiące na kurs windsurfingowy (ja pływałam rano, mąż po południu). Było super!
Teraz planujemy wakacje na początku września. Chcemy polecieć do Grecji. Więc młodszy będzie miał nieco ponad 3 miesiące (termin mam na 22.05). A Julek prawie 2,5 roku.

Iwonka mój mąż wczoraj wpadł na genialny pomysł i po wielu próbach nieudanych namówił Julka do zjechania ze zjeżdżalni na basenie, a potem do samodzielnego wysuszenia włosów! Otóż powiedział mu całkiem poważnie, że "Koziołek matołek zjeżdża ze ślizgawki" i Julek chciał jak koziołek. A potem w przebieralni powiedział mu, że "Koziołek Matołek zawsze po basenie suszy włosy" i Julek pierwszy raz bez problemów dał je sobie wysuszyć i nawet sam chwycił suszarkę! Oby tak pozostało!!! Może i ty jakiegoś "idola" do nocnika wykorzystasz?
 
reklama
No ale to ksiazki..lepsze by byly bajki zeby zobaczyla na oczy...
no ale w książce są obrazki :-) i moim zdaniem to lepiej przemawia do dziecka, możesz nawiązać do niej, zamienić imiona itp.
chodzi o stworzenie bajki terapeutycznej, z filmem tego nie zrobisz...zawsze polecam w pracy terapeut. z dzieciakami książeczki, nigdy DvD :tak::tak::tak:
 
Do góry