reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Olu - bardzo dziekuje Ci za wyczerpujaca odpowiedz.:-) Wlasnie podejrzewalam, ze to moze byc jakas infekcja drog moczowych... od poczatku ciazy nic mnie jeszcze nie dopadlo, to teraz pora.;-) Do lekarza i tak jutro skocze, bo chce zwolnienie przedluzyc, a przy okazji poprosze o jakies skierowanie na posiew, mam nadzieje, ze ginka bez problemu mi je da...

I... współczuje tych klotni z Mezem, bo z tego co piszesz, to ostatnio czesto spiecia macie... moze to taki okres tylko, ktory niedlugo przejdzie... tego Ci zycze.

Asiaa - gratuluje pozaliczania wszystkiego! A obrona to juz tylko formalnosc!:-) Przypomnialo mi sie, jak znajoma opowiadala jak zostala potraktowana przez komisje przy obronie dyplomu, gdy byla w ciazy... bali sie ja zestresowac, zeby za szybko nie urodzila i zadali jej tylko kilka pytan odnosnie samopoczucia w ciazy.:-D

Kathy - dobrej nocki.
 
reklama
Witam wieczorem.

Iwonka to faktycznie odpuść małej z tym nocnikiem, bo się nabawi jakiegoś stanu zapalnego z tego trzymania moczu.

U mnie w moczu wyszły pojedyncze bakterie w polu widzenia, w zwiazku z tym takze leukocyty wyszły mi za duże (3-6), podejrzewam jednak jakieś zapalonko dróg rodnych. Zobaczymy, co mi lekarka powie w piątek. Być może za szybko pobrałam mocz (chociaż nie był to początkowy strumień), no nie wiem, zobaczymy. Ale nie wykluczam jednak E.coli...

Tym miłym :baffled: akcentem kończę na dzisiaj bo jutro trzeba wcześnie wstać.
 
No ja wlasnie do tej pory nie wiedzialam nawet jak powinno sie mocz do badania pobierac... ze o nie powinien byc poczatkowy strumien i takie tam... moze m.in. dlatego wyniki wyszly mi takie a nie inne. Cale zycie sie czlowiek uczy.;-)

Ja zmykam do lozka, bo cos ostatnio zaczelam po nocach siedziec...

Dobrej nocki Dziewczyny.
 
Cześć Majóweczki w ten pochmurny poniedziałek!!!
Nie było mnie przez trzy dni na BB i nadrabiam teraz zaległości :tak:

Egzamin mam już za sobą, więc sobie dzisiaj odpoczywam... tzn. miałam taki zamiar, bo mój mąż miał ogarnąć dom, jak mnie nie bedzie, a wczoraj jak wróciłam, to się za głowę złapałam... nawet naczyń nie umył :angry::angry::angry:
tzn. umył: szklanki i talerze, a gary łaskawie zostawił mnie:confused::confused::confused::confused::confused:

Wczoraj bylismy u naszych znajomych "obejrzeć" maluszka, który urodził się miesiąc temu... jest taaaaaaaaki śliczny :-):-):-):-):-):-).

Na razie jestm w szoku, jak ja sobie dam radę z takim małym dzieckiem :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: dochodzę do siebie, bo dopiero wczoraj sobie chyba zdałam sprawę, że oprócz tego, że jesem w ciązy, to za kilkanaście tygodni czeka mnie poród i wszystko w moim życiu się zmieni... długo musiałam dojrzewać do takich wniosków:-D:-D:-D
 
Witam i ja. moje dziecię dziś z gorączką zostało w domu. Pryzpuszczam że czeka nas znów choróbsko i siedzenie przez tydzień w domu echhhhh!
Miłego dnia!
 
Dawno mnie nie było, a tu życie forum toczy się pełną parą!
Olu współczuję i trzymam kciuki, żeby się poukładało.
 
Witajcie dziewczynki :-) U mnie dzisiaj brzydka pogoda , spadł snieg i jest strasznie ponuro. Nie było mnie 3 dni bo pojechałam do cioci do Kielc poniewarz dowiedziałam sie od nie\j ze maja jakieś fajne sklepy i hurtownie .Nakupowałam strasznie dużo:-).
Chyba z 300 zl wydałam ale było warto bo dużo taniej nic w Krakowie.Wszystkie moje zakupy wkleje w odpowiednim wątku.

Miłego dnia wam wszystkim życze :-)
 
Witam U nas tez pochmurno i mega bialo.....:sorry2:A najwazniejsze ze dziecki juz chyba zdrowe bo goraczki nie ma,Jak zawsze pomogl nam tez syrop lipomal napotny no i dzis sie porzadnie w nocy wypocilo dziecko ze ja przebieralam i jest ok :-):-):-)
Gratuluje zaliczen dziewczyny! :-)
OlaK Buziaki kochana,moze te przeprosiny cos warte i szczere mam nadzieje:-)Zdrowka dla Maksia:-)
 
reklama
Cześć brzuchatki:)

Właśnie wtarabaniłam śniadanie i leżę sobie do góry brzuchem. o 12 dzwonię do lekarza umówić się z nim na wizytę. Już nie mogęsię doczekać tego USG:) Dziewuszki czy wy też macie słabsze naczynia krwinośne w czasie ciąży??? Często leci mi krew z nosa i nie wiem czy to normalne. Gdzieś czytałam że ponoć w ciąży tak może być, ale nie mam 100% pewności.

Iwonko-
dziekuje serdecznie za lekturę:) Ponad 300 stron to będzie co robić :) Dobrze że juz dziecko zdrowe. Teraz to taka zdradliwa pogoda jest że łatwo się przeziebić.

Co do wyjazdów wakacyjnych z małym bobaskiem to też się nad tym zastanawiam. Ale wiecie co... Koleżanka mojej mamy pojechała z 2 miesięcznym dzieckiem w góry i ono bardzo źle zniosło podróż i zmianę klimatu. Cały czas im płakało.Ja też bardzo chciałabym pojechać w góry ale może w tym roku się powstrzymamy. Jeszcze zresztą zobaczymy jaki nasz bobasek będzie:)

Pola - ja mam takie same odczucia co do radzenia sobie z małym dzidziusiem. Nie miałam nigdy do czynienia z bobaskiem. U mnie w rodzinie jakoś teraz małych dzieci nie ma, więc nie miałam na kim się uczyć... Nie umiem nic zrobić przy takim maluchu i ta myśl mnie przeraża bardziej niż poród.

Spadam poczytać inne wątki na bb. Papuchy :)
 
Do góry