reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

my (ja i mój brzusio) tez po obiadku - dzisiaj zupka jarzynowa...a rybka (złowiona własnorecznie przez mojego menża:-D:tak::tak:) z cebulką własnie dochodzi na patelni :-):-):-)na razie jestemy sami, bo ukochany wyjechał, ale mam nadzieje, że jeszce 2-3 godzinki i będzie z powrotem...Puchatce marzy się mycie podłóg na kolanach, a ja własnie dzisiaj to zrobiłam:tak: i czuje sie superrr...rano obudził mnie dziwny ból po lewej stroni podbrzusza, ale po tym sprzątanku i spacerku do sklepiku jest mi o wiele lepiej:tak::tak::tak:
 
reklama
Dziewczyny, fajnie macie z tymi teściami, że tylko tak w odwiedziny wpadają, bo ja musze znosić swoich codzienie, mamy jeden dom na pół... Nie ma dnia, żebym nie myslała, jak się wyprowadzić... Na osobny dom nas nie stać, a mieszkania w bloku na 40 paru metrach i na 4 piętrze sobie nie wyobrażam. Chociaż są dni, że wszędzie bym się wyprowadziła eehh...
 
A ja teściów nie mam :-( zgineli w wypadku jak mój mężuś miał 18 lat, wtedy został opiekunem prawnym dla swojego młodszego brata i tak w ten sposób uniknął wojska
:-) Ale wiecie co, czasami sobie mysle jak by to było gdyby byli, chyba bedzie brakowało jednak tej drugiej babci i dziadka...
 
hej dziewczyny a ja dopiero dzisiaj bo mam weekend w szkole musze sie pochwalic ze zdaje pomalu i jestem do przodu o pare przedmiotow.... ale dzi mam meczocy dzien bo wstalam o 6 w szkole do 17 i same zaliczenia...:crazy::crazy::crazy:
i co najgorsze dzidzia dzis ustawila sie glowa w dol czulam jak pomalu sie [przekreca az w koncu myslalam ze rozsadzi mi spojenie lonowe a nozki wbila pod zebra i watrobe i nie moglam siedziec ani oddychac juz jest lepiej ale siedze jak na szpilkach...

udalo mi sie nadrobic pare postow ale tak glowa mnie boli caly dzien ze nie mam sily... ja jutro znow na 8 do szkoly...
 
My już (ja i mój brzusio) po zajeciach w szkole... moje dziecko od razu "wskoczyło" na podyplomówke z ominięciem żłobka :-)
Jutro mam egzamin, więc zaraz sie kłade do łóżeczka (brzuch coś mi stwardniał i lekko pobolewa) i jeszcze się pouczę...

Trzymajcie jutro za nas kciuki :-)
W poniedziałek nadrobię zaległości na BB

Miłego weekendu Majóweczki!!!
 
Właśnie wróciłam do domku. Mieszko spi dziś u moich rodziców. Niby fajnie, ale już tęsknie za nim :rolleyes2:

Puchatka - w tej ciązy się nie oszczędzam, ale jak nosiłam Mieszka pod serduszkiem to pamiętam, że moim największym pragnieniem w soboty było wymycie podłóg, porządnie, szmatą, na kolanach :-D:wink: Rozumiem Cię zatem doskonale :tak:
 
Ja juz po zakupach.. troche nam sie zeszlo, ale chociaz zakupy pewne zalatwione na dluzszy czas. W Makro kupiłam fajne śpiochy dla dzidzi za 10 zl, Maz wybieral.:-)

Mi tez pewnie by sie marzylo mycie podlog, jak bym nie mogla, ale jako, ze moge to mam inne marzenia.;-)

Agusia - dobrze tak chyba raz na jakis czas miec gdzie "sprzedac" dziecko choc na jedna noc i miec troszke czasu dla siebie... jestem ciekawa jak moi Rodzice i Tesciowie beda podchodzic do tego pomyslu.:-D
 
Już jestem wkoncu zni=owu moge was powitac po wizycie u tesció ok:happy:Ale nie widzielismy sie tydz.Chociaż ja tam ich nwet lubie bo sa inni niz wszyscy.Mężuś malego kapie a ja szykuje sie cos przekąsić :-pb:-po zgłodniałam .Przynajmniej wieczór mamy dla siebie a le kosztem porannej pobudki.....:crazy:
 
reklama
Do góry