reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

witajcie, dziewczyny mam dylemat dotyczący wakacji :cool2:, jeździmy zawsze w I połowie sierpnia i chcieliśmy nad morze, bo w tamtym roku majce strasznie się podobało.
teraz mała będzie miała 3 miesiące skończone i mąż ma opory, że daleko. mieszkamy na Śląsku i mamy do przejechania praiwe całą Polskę, jechalibyśmy w nocy....szkoda mi nie jechać ale tez trochę strach.....
pojechałybyście na moim miejscu, czy lepiej szukać czegoś bliżej.........
 
reklama
Witam.
Dziubek wyslalam ci ksiazke :)
Maja my tez mamy zamiar jechac na wczasy w sierpniu....tak czy siak to jednak najzdrowsze powietrze dla naszych szkrabow tam bedzie,no ale my jeszcze nie wiemy gdzie jedziemy czy na Mazury,a jak dziecko zniesie podroz to sie okaze jakie bedzie jak sie urodzi czy spokojne czy jakie i wtedy zdecydujecie.Tak jak i my :) A widzialas ten link do wozkow co wkleilam ostatnio?
 
nie, ale już zaglądam:-)
co do wakacji to musimy już zarezerwować....bo to fajne miejsce i szybko znika...
 
kurcze, aj tez chyba sie zdecyduję, przecież niue będę siedzieć całe lato w mieście, no nie???
a na który wóżek sie zdecydowałaś: bolder czy ten v-cross??
 
Witam i ja w ten niedzielny pochmurny poranek.Ledwo zwloklam sie z łóżka a jutro to juz wogóle musze wstać prze 7 bo nadeszła moja kolej odprowadzania malego do przedszkola .No damy rade wczesniej sie bedz.kladli spać.No uciekam juz na kawe:tak:
 
A tak wogole to moja corcia goraczkuje:-(...w nocy dostala goraczke.....mam nadzieje ze nic z tego nie bedzie,bo moj malzonek przeziebiony i moze od niego zalapala....:sorry2:
A wczoraj moje dziecko caaaaaly dzien nie zrobilo siku i tak trzymalo w sobie
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
od 9 do 19:00
shocked.gif
chodzila w majtkach:szok:,potem poszla do wanny sie myc i sie zaczol dramat bo wiadomo na kontakt z woda ja przycisnelo i byl wieki placz.......... tam tez nie zrobila:no: dopiero jak jej zalozylam pampersa to sie zalatwila
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
:tak:juz nie mam pomyslu,nic nie dalo siedzenie w domu caly dzien bo potrafi i caly dzien przetrzymac mocz.
 
mam nadziję że nic się nie rozwinie z tej gorączki, a z nocnikiem odpuść, bo mi to wygląda na podłoże psychiczne, boi sie sikać i już, wymyśl bajkę o sikaniu, taką terapeurtyczną i opowiadaj
a może znasz namiary na dobrego psychologa dziecięcego w okolicy?
 
reklama
Witam sie w niedzielę!
Nie moglam wczoraj wieczorem w ogóle wejsc na BB, nie bylo zadnej awarii? chyba ze to u mnie cos nawalilo, ale inne strony chodziły, dziwne...

Maja, u nas podobna sytuacja z wakacjami, tez mamy do przejechania cala polskę, z dolnego ślaska i mąż kategorycznie sstwieerdził, ze nie jedziemy w tym roku nigdzie. Ja bym chciałla pojechać, ale to zalezy tez oczywiście od tego jakie będzie dziecko, spokojne czy nie, tak jak iwonka pisala. Z kubasem pojechalismy jak mial 5 m-cy, jechalismy noca, zatrzymywalismy sie pare razy na cyca i przewijanie i byloo ok, zniosl to dobrze. ale on od poczatku taki bezproblemowy był. mamy fajne namiary na domek na wsi, juz tam bylismy, obłozenia jakiegos wielkiego nie mają, może mieliiby miejsca w sierpniu, ale mąż staje okoniem. Będe nad nim pracować, żebysmy pojechali jednak, ale on potarfi byc uparty, ze ho hoo!
 
Do góry