reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja pranko wstawilam,zupke tez na pomidorowa a teraz ide poscielic lozeczka bo oczywiscie moj malzonek zapomina jak wchodzi do domu ze trzeba by mi pomoc....ach te chlopy!

A pozniej moze na spacerek na sankach pojdziemy ....
 
reklama
Heja:)
U nas śliczne słonko i śnieg. No i mrozik niezły bo jak misielk przyszedł z zakupów to miał czerwone pliki.

Właśnie skończyłam czytać książkę "Język niemowląt". Jest superowska. Takim lekkim językiem pisana. Któraś z majówecze kiedyś link do niej podała. Czy któraś z Was już ją czytała??
Wczoraj miałam doła gigant. Dzisiasj już lepiej. Mąż jeszcze troszkę w domciu pobędzie. Termin delegacji mu się przesuwa:) Może tak do marca ze mną posiedzi:)
W następnym tyg. ide do gin. No i chyba w końcu USG będę miała. Już nie mogę się doczekać:)

Miłej sobótki:)
 
No właśnie chyba Ty Iwonko dawałś linka do forum gdzie były różnego rodzaju poradniki. Weszłam tam i poprosiłam o przesłanie tych poraników, ale niestety ich nie otrzymałam :( Czy masz może je? Jeżeli tak to mogłabym prosić Cię o ich przesłanie na maila??
 
A ja dziś wstałam o 10.30:tak: matko coraz wiecej śpie i nie moge nijak wstać rano taka słaba jestem....
 
Ja mam jeszcze wychowanie bez porazek,bo ksiazka kucharska mi nie dziala jak cos to moge ci przeslac wyslij mi meila na priva
 
no hej wszystkim ,własnie zrobiłam sobie mala kawe i siadłam tu na chwilke odetchnać-uffff,od rana sprzatanie pranie i zmywanie garów jak przy sobocie chlopy w pracy a panie do garów .Taki los...........Popatrze czy cos od wczoraj sie zmienilo ,bo nawet nie bylo czasu zajrzec
:-)
 
Witam i ja w sobotę!

Łania - no rzeczywiście miałam łezki w oczach jak mi mój mąż (narzeczony) oświadczył przez telefon, że zęby stracił, ale teraz niezły ubaw z tego mamy :-D

Wstawiłam już rosołek, jeszcze za drugie muszę się wziąć ale nie chce mi się :-p
Ale to słońce za oknem raczej działa motywująco więc pewne zaraz się wezmę za gotowanie. Niestety sniegu u nas brak (jeszcze nie było tej zimy) i troche wam zazdroszcze tego białego puchu.
Miłej soboty!
 
reklama
dzień dobry majóweczki!!
Ja po troszku ogarnęłam wszystko wokół ale na jakieś większe porządki nie ma szans co by losu za bardzo nie kusić może ja jakąś nienormalna jestem ale marzy mi się porządne umycie podłogi w kuchni żadnym mopem ale ścierką na kolanach :sorry::sorry:
W poniedziałek idę na USG i jakoś się boje a jednocześnie mam troszkę nadzieję że może nasza niespodzianeczka się ujawni :tak:
Wszystkim mamusiom i dzieciaczkom niezależnie od strony brzuszka życzę spokojnego dnia :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry