reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie! U nas za oknem słoneczko, ale wiatrzysko takie, ze mało dachu z garażu nie zerwie. Śniegu ani widu, ani słychu, a podobno w górach mieszkam. Sanki nówki-sztuki stoją w przedpokoju i sie kurzą...

Mamy teraz gości, chyba na cały tydzień, bo ferie, więc pewnie nie będę za często wpadac na BB

Zaraz strzelę sobie kawkę, boo padam z nóg. Ucze Kubasa od kilku dni spać w swoim pokoju, i to bez smoka jeszcze, zasypia fajnie, spi tak do ok 12 - 1 w nocy a potem budzi sie co godzine i przychodzi po mnie do sypialni. I takie mam wędrówki całonocne... Mążz oczywiście chrapie słodko, ale za to przynajmniej wstaje z nim rano, robi mu śniadanie...

Wiecie, gdzie można znaleźć Język dwulatka? Macie jakieś linki?
 
reklama
Dzień doberek, żyjemy, zyjemy z Sonią:-)Właśnie zauważyłam, że jutro mamy studnióweczke;-)Teraz to z gorki poleci:-)
 
To ja też się przywitam weekendowo i słonecznie :-), ale bezśniegowo.
Już chatka wysprzątana, większe zakupy też poczynione zostały... więc trzeba się brać za jakiś obiadek. Dzisiaj u nas zupka jarzynowa i lasagne.
A wczoraj byłam u lekarza, nawet raczył mnie dokładnie zbadać bo coś mnie od dołu boli. Nic nie stwierdził i kazał brać nospę 3 x dziennie. Kurcze brzucha prawie nie widać a czuję się jakby już finish był bliski... No nic, zrobię obiad i będę się wylegiwać dziś i jutro.
Pozdrawiam Was i miłego weekendu :-D:-D:-D
 
pojadłam ogórkowej i teraz bym poleżała..............................:tak:A tak pozatym czy wy tez tak macie ,że spalybyscie na okragło w niektóre dni a niekiedy cos robiły do upadłego ?:happy:Bo ja tak mam czasem ,choc na poczatku ciazy ciagle spalam ,czy to dzień czy to noc.
 
Cześć Kobitki!

Piękne slonko, zima, ktora uwielbiam... jeszcze tylko wyjazdu na narty brakuje...

Ja tez juz po porannych porzadkach, a niedlugo z Mezem na zakupy do Makro sie wybieramy, wiec znow kasy pojdzie... no ale bedzie wszystkiego na dluzszy czas. Zastanawiam sie czy pieluchy tam warto kupowac - sa Pampersy po niecale 75 zl za dwa opakowania +husteczki pampers gratis...

Milego dzionka!
 
IWONKA JA też uwielbiam delicje i widac to po mojej wadze hehe:sorry:a moje dzieco jeszcze ta zupe swoja meczy on tak czasem ma bawi sie zamiast jeś i musze go piknować:crazy:
az mi czasem nerwy puszczaja i wtedy:wściekła/y::wściekła/y:
 
Hello dziewczynki
My też po zakupach jak co tydzień :tak: Na obiadek spagetti było napchaliśmy się jak bączki teraz odpoczywamy a oliwcia śpi na szczęście :-) koło 18 teściowie przychodzą więc trzymajcie kciukasy co by bez spięć było :tak:;-) Miłego popołudnia babeczki
 
Sypie sobie śnieżek biały dawno go niebyło............
Ja też życze miłego popołudnia Anulaaaa my w przeciwieństwie do ciebie jedziemy do teściów hehe
Miłego dnia paapa zegnam sie narazie wkleilam swoje brzucho na nasze brzuszki :happy::rofl2:
 
reklama
cześć mamusie:-) dziekuje za wszystkie informacje o magnezie :tak:
my też już po zakupach i obiadku teraz sobie leżymy i odpoczywamy :tak::-) miłego popołudnia
 
Do góry