reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Paulina, ale masz ruchliwe maleństwo... moje się sporo rusza ale jest delikatne. Ostatnio mąż mi opowiadał, że gdy się rano obudził, położył rękę na moim brzuchu a tam się odbywały niesamowite harce... w tym czasie ja spokojnie spałam. Ruchy maleństwa w ogóle mnie nie budzą, zresztą Maksio też mnie nie budził.

Kamilka, trzymaj się, może Ci to jeszcze przejdzie. Ja miałam w pierwszej ciąży jakiś dziwny ból pleców który utrzymywał się przez jakiś czas a potem sam z siebie przeszedł....
 
reklama
MADAMAGDA !!!!!!!
Niech ci słonko ciepło gra,
niech twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki
bo dziś są twoje URODZINKI:)

C:%5CDocuments%20and%20Settings%5Cakrupa%5CMoje%20dokumenty%5CMoje%20obrazy%5Cdzieci_190.gif
 
od jakiegoś czasu mam problem z wstawieniem obrazków lub gifów...możecie mi podpowiedzieć, ja Wy to robicie???
 
oj OLU to malo realne ze mi przejdzie bo lekarz powiedzial ze z kazdym miesiacem tak jest bo dzidzius jest wiekszy i dzwigam swoj i dziecka ciezar... musze pzecierpiec a po porodzie gdyby bol nie ustepowal to wtedy zabiegi fizjoterapia wtedy bedzie na mnie czekala... ale los hehhehehe ze studiuje fizjoterapie i bede sama z tego musiala korzystac...;-)
 
Kamilko, no cóż - wyrazy współczucia kochana! a możesz w ogóle coś teraz robić, żeby sobie choć trochę ulżyć?
 
wlasciwie to nie troche podstawowych prac w domu i tyle przejsc sie moge najwyzej dookola bloku... a z cwiczen raczej nic bo to potrzeba jest cos co odciazy kregoslup a takiego cwiczenia nie ma jak sie jest w ciazy... ciaza wszystko ogranicza... ale ja mowie trudno musze poprostu lezec na boku z poduszka miedzynogami albo pod kolanem...
 
reklama
Ja juz po badaniu.....
Kamilko mnie tez bardzo boli w nocy jak sie przekrecam brzuch i pachwiny a czsem nawet jak mnie dziecko gdzies kopnie,strasznie ruchliwe sie ostatnio zrobilo.
Z tego co ja wiem to tak jak pisala Lady ze krew ktora pobieraja od maluszka po urodzeniu jest na badanie ogolne,grupy krwi nie wyznaczaja co dla mnie jest chore bo powinni kazdemu czlowiekowi ktory sie rodzi odrazu oznaczac jak ma grupe,a dorosli powinni miec zapisane to w dowodzie obowoazkowo,no ale coz widocznie za duzo jak na nasz ustroj......po urodzeniu rownierz mnie pytali o zgode czy chce zbadac sluch dziecka na sperzecie od Jurka Owsiaka,oczywsieci sie zgodzilam ale serce bilo mocniej bo sie malam o wyniki.Dostalam tak certyfikat ktory jest wklejony w ksiazeczke zdrowia dziecka..
 
Do góry