reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

no to chyba się udało
311179153
:-D
Iwonko, jesteś wielkaaaaaaaa:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Jadę obejrzeć wózki, a potem po Maksia do żłobka. Pewnie zajrzę wieczorem, jeżeli będzie uprzejmy pójść o przyzwoitej porze spać ;-)
Miłego popołudnia!
 
dziewczyny mam do was jeszcze pytanie... jak wasze malenstwa urodza sie w maju zreszta tak jak i moje to powiedzcie mi za jaki czas zaczniecie wychodzic na dwor z nimi?? bo mnie lekarz powiedzial ze spokojnie po tygodniu juz bede mogla oczywiscie przy dobrej pogodzie... i tak sie zastanawiam bo mama moja tez urodzila mnie w maju i mowi ze za tydzien po szpitalu bylam codziennie na dworzu...i nic mi nie bylo a wrecz bylam zachartowana bardziej..
 
bo jeśli będzie naprawdę ładna pogoda, to takie werandowanie lub krótki spacerek naprawdę zrobi maluszkowi tylko dobrze...ja tez mam zamiar wytrzymać jakiś tydzień półtora i na dwór :):):)
 
Magdamagda - wszystkiego naj naj z okazji urodzinek, spełnienia marzeń, no i oczywiście lekkiego porodu i dużo radości później.:-)

Ja od rana mialam problemy z internetem, dopiero teraz cos ruszylo.

Kamilko - z tego co ja wiem, to juz po tygodniu jak pogoda bedzie ladna, to spokojnie mozna wyjsc z malenstwem... ja tak planuje, bo Rodzice maja dzialke nad zalewem zegrzynskim i chociaz na kilka dni bede chciala odrazu jechac...

Milego dnia!:-)
 
Hej dziewczynki
Melduję że zyjemy i mamy się dobrze cały czas Was czytałam tylko nie miałam weny do pisania ale teraz się poprawię he he

Kamilka - ja Oliwcię jak rodziłam w maju to były upały i powiem Ci że po tygodniu był już pierwszy spacer :-)
Madzia - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :-)
 
bo jeśli będzie naprawdę ładna pogoda, to takie werandowanie lub krótki spacerek naprawdę zrobi maluszkowi tylko dobrze...ja tez mam zamiar wytrzymać jakiś tydzień półtora i na dwór :):):)


Też mi się tak wydaje :tak: najpierw zaczniemy "wietrzenie" na tarasie, a potem spacerki
 
reklama
Dziewczynki czy Was też tak bolą piersi?? Bo u mnie jest z tym strasznie nie wspominając o sutkach których wogóle nie mogę nawet dotknąć :no: Mój małzonek stwierdził że mam całoroczny ból sutków mądraliński
 
Do góry