reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Anusiasac klikasz prawym przyciskiem myszy na dany gif czy cos co chcesz wkleic i masz opcje....bierzesz kopiuj adres obrazka
i albo najpierw wpisujesz w poscie
B]wklejasz ten adres obrazka[B]
i gotowe albo masz przy pisaniu wiadomosci taki zolty jakby obrazek na tej szarej ramce i tam go wklejsz :-):-):-):-)
 
reklama
Cos mi nie wyszło ostatnio chyba z tym wklejeniem linka, wiec ponawiam próbe...
My z Niunia wybieramy sie tam gdzie rok temu w maju czyli do Zakopanego :-) a dokładnie tutaj. Jest tam duzo miejsca w pokoju na łozeczko i wozeczek :-)
Ps: link poniżej wkleja Iwonka :-)
 
Slicznie tam jest...ale w e czworke to juz by nie wzieli z zrszta te schody mnie przerazaja nie dla mojej Vanesski :) ale tak to bardzo ladnie :)
 
reklama
Do góry