reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czesc Dziewczynki!
Ja tez juz nie spie.....:-)
A o tym pobraniu krwi noworodkowi to wiem tyle ze jest do celów określenia grupy krwi, ale do czego jeszcze to nie wiem! Wiec Mamuśki pomóżcie...
 
reklama
Ja też jestem...ale czytałam sobie styczniówki i jedna rzecz mnie zaciekawiła... To pytanie do majowych mamuś, które już mają dzieciaczki, albo do tych, które się orientują...czy po porodzie pobierają maluszkami krew na jakieś badania??? to chyba badanie przesiewowe się nazywa...czy to ma na celu wykrycie ewentualnych wad genetycznych??? może coż namieszałam, ale jeśli któraś z Was moje drogie mnie zrozumiała, to proszę o odpowiedź...

pobierają krew do ogólnych badań ..czy wszytko jest ok .

Nie sadze by były to badania genetyczne bo są one drogie i NFZ na bank ich nie refunduje :baffled:
Nie okreslaja również grupy krwi na podstawie tych badań :sorry:.JAk rodzice chca znac grupe krwi swojego dziecka to muszą takie badania wykonać u siebie w przychodni....ot takie głupie prawo w polsce :eek:

Podczas porodu głównie patrzą na grupy krwi matki i ojca ...i tyle :baffled:
 
Witajcie majóweczki!!!
U mnie dziś jakos dziwnie brzuszek z rana się stawiał ale teraz na szczęście grzeczny i oby tak zostało:tak::tak:poza tym jakoś mi coraz trudniej wyobrazić sobie siebie pod koniec ciązy bo już teraz wydaje się samej sobie taka jakaś masło przystosowana do otoczenia ręce za krótkie oddech coraz krótszy a w nocy to już prawdziwy taniec na łóżku nim znajdę jakąkolwiek pozycję w której jestem w stanie zasnąć :eek::eek:
A jak tam u Was majóweczki??
 
O kurcze, ale ze mnie ranny ptaszek! A gdzie reszta??:szok:


Nie tylko z Ciebie... obudziłam się przed 7 rano ;-)(jak nigdy), ale mam lenia i dopiero wygrzebuję się z pościeli.
Za oknem straszna mgła, więc nic mi się nie chce. Do tego chyba źle spałam, bo boli mnie cały obojczyk, ręka i szyją nie moge ruszyć :-:)-:)-(

Dobrze, że nie trzeba iść do pracy :-D:-D:-D
 
Współczuję CI Puchatku tych dolegliwości....ja na razie nie odczuwam aż takie dyskomfortu...chodzę sobie do pracy, czasem wymykam się z niej na spacerek po starówce :):) w domku też dają radę...wczoraj zaczęliśmy mały remoncik - kładzenie gładzi i malowanie, a dzisiaj mamy szkołę rodzenia...chyba gorzej by mi było, jakbym musiała leżeć :-:)-:)-( a tak dopóki jestem w ruchu i na chodzie, to nie narzekam :-):-) mam nadzieję, ze Tobie też poprawi sie samopoczucie...a może jakaś dobra lekturka na poprawę nastroju by pomogła...:-)
 
anusia pewnie gdybym mogła się więcej ruszać moje ciało nie wydawałoby mi się takie nie moje wiesz ja nawet nie mam przez to złego humoru po prostu jakoś trudno mi w to uwierzyć że tak szybko dopada mnie poczucie własnych ograniczeń :szok: no ale co tam i tak jestem w szoku że moja waga nie jest tak przerażająca jakiej bym mogła się spodziewać ale może to te moje charakterne maleństwo wszystko ze mnie wykopuje :-D:-D
 
Witajcie kochane!
pogoda u nas nie za ciekawa, ja na pełnych obrotach od rana, zaraz lecę zrobić zakupki, upiekę jakieś ciacho i zrobię sałatki, wieczorem bede miała gości.

Dzisiaj mąż spotyka się z chętnym gościem do kupna samochodu, mam nadzieję że wróci już tramwajem.:-):-)

Dobra lece czas goni, wpadnę troszkę póżniej.
 
hej dziewczyny i ja juz jestem troche sie ciezko czuje mialam wrazenie w nocy jakbym sie przyduszala... ale dopiero teraz siadlam bo meza do pracy wyprowiantowac zmienic posciel wstawic pranie duzo tego mialam a dopiero sniadanie... u nas pieknie cieplo i slonecznie dlatego czekam do poludnia i wyniose sobie posciel do wietrzenia...:tak::tak::tak:

wogole to mam maly problem w nocy o jednym wam juz powiedzialam ale jest jeszcze jeden nie moge sie przekrecac w nocy bo boli mnie brzuch i pachwiny i nie wiem czy ktoras tez tak ma?? u nas malutka tak fantastycznie duzo kopie ze jak sie poloze na plecach to ma rajjjjj bo robi fikolki hehehe prostuje nogi i wogole bardzo ruchliwa jest... a brzuch mam jak calodobowa fale...
 
reklama
Madamagda z okazji urodzinek wszystkiego dobrego słodkiego miłego żeby Hanusia była grzeczną dziewczynką i wieczną radością dla Ciebie i Twojego męża dużo zdrówka i spełnienia marzeń :-):-):-)
 
Do góry