reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień dobry!
Wreszcie udało mi się połączyć z siecią.... mąż wyjechał do Łodzi i wróci dopiero jutro po południu.

Iwonka, mi tłumaczono, że przy 75g glukozy krew pobiera się trzykrotnie, z takich oto powodów: na czczo żeby mieć punkt odniesienia z danego dnia (w końcu wyniki sprzed tygodnia mogą się różnić bo co innego jadłaś itd.), następnie po jednej godzinie i dwóch godzinach w celu określenia krzywej cukrowej... no a jak Ci pobiorą tylko raz to żadnej krzywej nie uzyskają, no ale może Twojemu lekarzowi już to coś powie. Ciekawa jestem Twojego wyniku! Chociaż z tego co pamiętam pisałaś że masz się skontaktować jeżeli będziesz miała powyżej 120, czyli to by wskazywało że Ci poziom cukru nie opada po 2 godzinach i może to mu już wystarczy?

A ja wczoraj zawiozłam mocz na posiew, ciekawa jestem czy już znów mam infekcję czy dopiero przy kolejnym badaniu ;-);-)
Mam też okropny stan zapalny skóry w wiadomej okolicy, koszmarnie się z tym męczę... w pierwszej ciąży cholerstwo pojawiło się później a teraz już kilka tygodni walczę i przegrywam tę walkę!

Chyba dziś pojadę obejrzeć wózeczki (spacerówki) jeszcze raz na żywo w różnych wersjach kolorystycznych.

Widzę, że większość z Was będzie chrzcić dzieci wkrótce po ich urodzeniu. Mi to jest obojętne, bo nie chodzę do kościoła, no ale to już bardzo indywidualna sprawa. Szanuję przekonania wszystkich innych osób, w tym mojego męża, więc jeżeli on zechce ochrzcić, to ochrzcimy :tak::tak:

A wakacje mi się marzą.... baaaaardzo!! Tylko jednak już większym autem bo my we 3 mieliśmy problem żeby się zapakowac do auta kombi (łóżeczko, wózek, itp.) a co dopiero w 5 osób ;-) Albo mondeo kombi plus boks na dach.
 
reklama
Magdamagda- i ode mnie Wszystkiego Najlepszego ZDROWIA i radosci z Hani dbaj o siebie... Pomyslnosci jako rok starsza:-):-)
 
wogole to mam maly problem w nocy o jednym wam juz powiedzialam ale jest jeszcze jeden nie moge sie przekrecac w nocy bo boli mnie brzuch i pachwiny i nie wiem czy ktoras tez tak ma??

Mnie pachwiny bolą przez cały dzień, ale byłam u lekarza i powiedział, że to normalne,bo rozciagają się jakieś mięśnie i ma to samo za jakiś czas przejść.

Za to strasznie bolą mnie mięśnie nóg(zwłaszcza wieczorem), momentami ledwo się ruszam :baffled::baffled: ale mi ten maluch daje w kość :-)
 
ja za dwa tygodnie na kontrole ze szpitala mam przykaz i na usg na zbadanie dzidziusia i potwierdzenie plci:-):-):-) jak wyjdzie teraz ze chlopak to udusze tego lekarza!! ale zamierzam juz do jednego chodzic do konca poniewaz do tej pory na usg chodzilam osobno a na badania osobno wiec juz zamierzam do konca chodzic do jednego...
 
Mój dzidiuś w nocy chyba najlepiej sie bawi w moim brzuchu, bo cały czas czuje jakby grał w piłkę, pewnie jak się urodzi to czekaja mnie kolejne nocki, nie przespane. Ja tez nie moge sie przewracać w nocy, a w prawy bok jest to nie możliwe bo odrazu mnie tak kopnie:-) że widzę gwiazdki, ale na szczęscie w dzień mi daje popracować:-)

Juz się nioe mogę doczkeać kiedy moje maleństwo sie urodzi, a to juz 29 tydzień pozdrawiam
 
Dzień dobry!

Widzę, że większość z Was będzie chrzcić dzieci wkrótce po ich urodzeniu. Mi to jest obojętne, bo nie chodzę do kościoła, no ale to już bardzo indywidualna sprawa. Szanuję przekonania wszystkich innych osób, w tym mojego męża, więc jeżeli on zechce ochrzcić, to ochrzcimy :tak::tak:


My też będziemy chrzcić maluszka w lipcu, bo chrzesnym będzie mój brat cioteczny, który mieszka za granicą i tak planuje sobie urlop, żeby wszystko w jednym czasie mogło się odbyć
 
Madziu...
Składam Ci życzenia serdeczne, gorące
przede wszystkim miłości, bo to najcenniejsze.
Dużo radości, wszelkiej pomyślności,
wogóle zmartwień i żadnych przykrości.
Nadzieją, cierpliwość niech Ci oni napełnią
i wkrótce niech Twoje marzenia się spełnią.

urodziny7.gif

...
 
ja z nogami raczej problemow nie mam oprocz tego ze sa teraz bardzo grube i az nie swojo sie czuje w moim ciele bo tak szybko tluszczu mi przybylo ze az nie wiem skad?? ale za to moja rwa mnie zalamuje coraz bardziej nie moge chodzic a na wieczor to juz chodze opierajac sie o meble albo sciany zeby nie upasc i to tak strasznie boli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ze najczasciej reaguje placzem...
 
reklama
Do góry