reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

aenye..podaj linka do sklepiku waszego ,czasami kupuje zabawki przez interenet: :)
Kamilka no sie usmialam z twojego meza :) Fajnie .
Aniusia ja sie smaruje chyba tak jak Ola a raczej jeszcze mniej.... od wielkiego dzwonu.Tez nie mialam z pioerwszej ciazy rozstepow na brzuchu,tylko po dwa na udach mi sie zrobily a na poersiach tez mam ale to dopiero mi sie zrobily jak urodzilam dziecko i wtedy to juz dopiero piersi od pokarmu nabraly rozmiarow.......jak pamela
 
reklama
Ja się sumiennie smaruję nawet do 3 razy dziennie od 2 miesiąca.:-):-) Oliwka + krem przeciw rozstępom wszystkie narażone miejsca czyli biodra, uda, pupa, piersi i brzuszek.
 
madamagda Ty to masz silną wolę...:tak:
Ja tez uciekam spać, bo teraz mnie Niunia nie kopie to szybciej zasne:-)
Dobranoc Mamuśki;-)
 
iwonko, my wlasnie na allegro sezonowo sprzedajemy, teraz praktycznie nic ;-) nasz nick to kraina_zabawy :-) ale to dopiero od maja zapraszam ;-) w maju pewnie pomyslimy o 'sklepie allegro' - nowa opcja jakas :-)
dzieki za zainteresowanie :-)

co do rozstepow - ja w pierwszej ciazy od pierwszego dnia niemalze uzywalam Musteli - b. droga, ale bardzo wydajna, w sumie 9 miesiecy uzywalam tylko 2, z czego jeszcze 1/3 mi zostala na 'pociazowa' walke z rozstepami, co mi sie jednak zrobily. mam po dwa paskudne na kazdym biodrze i odrobinke na brzuchu - zrobily mi sie wszystkie w ostatnim tygodniu ciazy :angry: i na biuscie tez troche mam, ale nieduzo, mimo, ze cycki ogromnie mi urosly, szok :szok:
teraz juz dalam na luz, bo naczytalam sie, ze co ma byc, to bedzie - mozna sie nie smarowac i nie miec, a smarowac najdrozszym g..nem, a i tak miec. dopiero niedawno zakupilam mustele, chociaz brzuch mam wielki od dawna. i smaruje jak pamietam ;-) czasem codziennie, a czasem kilka dni przerwy az..
ale dobrze nawilzac mocno skore, bo jak cos to swedzi..
 
To mnie zaskoczylas, ze trzeba miec szkole rodzenia zeby znieczulenie dostac... wiem, ze czasem jest wymagana by mogl byc porod rodzinny, ale znieczulenie... dziwne.
quote]


W Wałbrzychu na tablicy ogłoszeń przed porodówką jest taka informacja... też się trochę zdziwiłam, ale cóż :eek:
Za to nie trzeba chodzić do szkoły, żeby miec poród rodzinny :tak: takie małe pomieszanie z poplątaniem :-D
 
Witam.dzis rano dostalam sms od Cloe (lutoweczki) przed 7 mi go przyslalala:tak:
o 20:20 08.02.08 urodzilam sn dziewczynke 56cmi 4200g jest przesliczna :)
Gratuluje jeszcze raz! Doczekala sie drugiej corci:)

:-D

 
cos pusto dzis ja wczesnie wstalam posprzatalismy sniadanko i mezus poszedl do fryzjera.. a dzis moj doczekany dzien jedziemy do mojej kolezanki i jej coreczki :-D:-D:-D:-D nie moge sie doczekac kiedy znow zobacze tego skarba... ale zanim wyjedziemy to chyba jeszcze sie zdrzemne bo cos mnie lamie jeszcze:tak::tak: nie bedzie mnie caly dzien wiec pozniej padne hehehe to pa dziewczyny zycze wam mielgo weekendu;-)
 
Czesc Dziewczyny!
Ale tam dzis mglisto u mnie...
Iwonko przekaz gratulacje nowej mamusi lutowej od cioć z maja:-)
Swoja droga widze drugi taki sam wątek u nas "WÓZKI"
Iwonko czy to da sie usunąć? albo przenieść te posty do naszego wątku z wózkami? Bo chyba wprowadza to mały bałagan.
 
reklama
Do góry