reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ola normalnie mnie zatkało jak przeczytałam wywód Twojego męża :szok::szok:
Iwonka mimo wszystko mocno trzymam kciuki za Twoją córcię żeby udało jej się w końcu przekonać do nocniczka :tak::tak:
Co do mojego męża to mnie przed chwilką rozbawił do łez bo stwierdził że dobrze by było jakbym juz urodziła to bym była bardziej dostępna :-D marzyciel się znalazł poza tym doszedł do wniosku że okropnie wyczerpujące są te moje huśtawki nastrojów no i na dodatek ja leżę i niewiele mogę zrobić to jak on zaczyna nic nie robić to szukam mu zajęcia czy ja wiem może i tak jest bo ja lubię jak wszystko jest zrobione a potem można sobie spokojnie poleniuchować :tak::tak: ja dzisiaj pościłam i na obiadek były kopytka z bułką tartą :tak::tak:a i jeszcze z zabawnych tekstów mojego męża na dzisiaj mogę dorzucić stwierdzenie z rana że wyglądam jak wąż który połknął arbuza :-D
 
reklama
Kangurka a ja myslalam ze te 350,ktore dalam za zwykle badanie usg to cholernie drogo ale widze ze mozna jeszcze drozej
 
Kangurka, a może to jest złota płyta albo wręcz platynowa? ;-);-)

A ja sobie jeszcze popracowałam i chyba idę spać.
Przemyślę jeszcze sprawę z tym zwolnieniem. Jakoś mi szkoda tej mojej pracy, no sama już nie wiem...
 
hej dziewczyny
cos sie forum dzis psulo nie moglam wogole wejsc
a ja mam dzis straszny dzien napisala mi kolezanka z samego rana ze stracila dzidziusia zyl tylko jeden dzien i chodze taka roztrzesiona ze nie moge sobie miejsca znalesc...
a po za tym czekam na wyplate i szlag mnie trafia bo jeszcze nie ma normalnie lipa straszna:wściekła/y::wściekła/y:
 
ide zaraz do mamy... moze z psem na spacer pojde bo takie nudy ze nie bylo u mnie tak jeszcze... zycze milego dnia:tak::tak:
 
Kamilka to straszne!

A wczoraj zapomnialam wam napisac ze tych moich znajomych dziecko ktore sie urodzilo kilka tyg temu mialo w nocy bezdech jezdzili po szpitalach i maja skierowanie na badania no i oczywscie non stop obserwacja.Dlatego ja kupuje monitor oddechu zeby byc troche spokojniejsza mimo ze to jest drogie.....ale warte!
 
Czesc Dziewczątka:-)
Ja w trakcie awari BB po allegro sobie buszowałam i upatrzyłam fajny sweterk dla Niuni na jesien, chyba rozmiar 68 bedzie pasował:-)
A Kamilka jak zwykle o jednym....
 
reklama
Witajcie!
O widzę że jakaś awiaria miała miejsce.
Takie przykre rzeczy piszecie dziewczynki od rana, aż dreszcz przeleciał. Ja nie kupię niestety monitora oddechu, kupiłam już nianię, mam nadzieję że łóżeczko tuż przy mojej głowie i moim łóżku wystraczą jako czujnik.

Własnie zakończyłam zakuwanie na weekendowe egzaminy, na szczęście już ostatnie i podglądnełam w necie wyniki ostatnich egzaminów, na szczęście 4 i 4,5 nieźle.:-)
 
Do góry