reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Olu - większość skorpionów, ktore znam to wyjatkowo ciezkie przypadki... ciezko sie "naprostowac" bedac skorpionem, mi to wychodzi z roznym efektem, mam nadzieje, ze Aurelii lepiej.;-) Ale badz co badz, skorpiony jak i inne znaki maja rowniesz zalety... ale co tu duzo mowic, nie ma co uogolniac.:-)

Ja juz zmykam, bo rano do pracy trzeba, a cos slabo dzis sie czuje, to pewnie przez te mdlosci...

Dobrej nocy kobitki.:-)
 
reklama
Iwonka miałam na myśli to że nie musisz mieć całego dnia "bezpieluchowego", dobrze jak na początek mała ze 2 czy 3 razy zrobi siusiu do nocniczka, bo wiadomo, a to spacer, a to drzemka...
Ja ostatnio dałam się Maksowi przekonać żeby mu nie zakładać pieluchy na drogę do żłobka (15 minut jazdy). Oczywiście zaraz po wyjeździe zaczął wołać siusiu. Zatrzymałam się (a deszcz lał), ściągnęłam mu spodenki, zrobił siusiu na stojąco ale na koniec obsikał sobie oczywiście majtki, rajstopki i spodnie.... od razu był do przebrania po przyjeździe do żłobka. No ale chciał dobrze i chciał być dorosły ;-) A często mimo że ma pieluchę to nie chce się w nią załatwić i trzeba go poza domem prowadzić do toalety. Ostatnio w sobotę stanął na środku sali w restauracji i zaczął gromkim głosem wołać "mamo kupę, mamo kupę chcę!" ;-)

Dobrze wiedzieć o promocji w Auchan, pewnie w sobotę będę w Piasecznie to sobie co nieco kupię. Chociaż mam potwornie dużo ciuszków już.
 
Łaniu, mój szanowny małżonek i ja jesteśmy bykami (tak jak i nasze oraz większość majowych maleństw). Uparciuchy takie, że hej,....!
 
Ola no chcialabym zeby tak bylo ale juz po dzisiejszym pol dniu przed poludniem na nocnik dziecko nie usiadlo a wrecz omijalo go szerokim lukiem......a jak zalozylam pampersa do sklepu to odrazu w niego zrobila.Czuje ze bedzie znow ciezko i przetrzymywanie jak najdluzej sie da w sobie moczu....a pozniej krzyk ryk i panika jak juz nie bedzie mogla utrzymac moczu.:(((((
 
Jejku Iwonka to faktycznie macie ciężko dziewczynki.... nic mi nie przychodzi do głowy, co mogłoby Ci ułatwić sprawę.... może tylko obserwacja innego dziecka siusiającego do nocnika czy toalety ale to też nie musi zadziałać :-( Trzymam kciuki!!
 
No wlasnie..ja juz jej mowie i daje porownanai jej siostry ciotecznej czy brata czy wogole innych dzieci ze one robia siusiu do nocniczka .....no nic nie wiem jak to bedzie...
 
Dziewczyny polecam wam fajna stronke....sa tez filmiki o sposobie prawidlowego obslugiwania sie nniemowlaczkiem i wogole o wszystkim. video
 
iwonka, a czy twoja mała nie ma zaparć nawykowych??? wydaje mi się że to wstrzymywanie moze mieć podłoże psychiczne.
 
Olu - większość skorpionów, ktore znam to wyjatkowo ciezkie przypadki... ciezko sie "naprostowac" bedac skorpionem, mi to wychodzi z roznym efektem, mam nadzieje, ze Aurelii lepiej.;-) Ale badz co badz, skorpiony jak i inne znaki maja rowniesz zalety... ale co tu duzo mowic, nie ma co uogolniac.:-)

Ja juz zmykam, bo rano do pracy trzeba, a cos slabo dzis sie czuje, to pewnie przez te mdlosci...

Dobrej nocy kobitki.:-)

Skorpion powiadasz... :cool2: Witaj w rodzinie.

Aurelia tez skorpion? Ups, widze tu pewna prawidłowosc... "facetwstręt" (albo przynajmniej niechęć do zamążpójścia) skorpionów ;-)
 
reklama
Dziewczyny - jedno pytanie - czy mdlosci i wymioty moga wrocic np. w szostym miesiacu?? I czy moze to miec negatywny wplyw na dziecko?:-(
też mnie męczy.
no pecha chyba mam. do końca grudnia wymiotowałam, tyle spokoju w styczniu.i znów - czy zjem czy nie- póki co same mdłości i oby na tym sie skończyło.
 
Do góry