reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

też mnie męczy.
no pecha chyba mam. do końca grudnia wymiotowałam, tyle spokoju w styczniu.i znów - czy zjem czy nie- póki co same mdłości i oby na tym sie skończyło.

też tak miałam i ginekolog powiedział że czasami tak jest jak ciąża sie porządnie zagniezdzi .
Jeśli nie tracicie na wadze ..i nie wymiotujecie wszystkiego co zjecie to nie trzeba leczyć tych mdłości..ale jeśli coś jest nie tak i uważacie zejednk za duzo tych mdłości to trzeba podawać jakieś preparaty wstrzymujące ....ale nie aviomarin :-p:tak:
 
reklama
No to ja będę miała w domku mieszkankę wybuchową :-D:-D:-D:-D Ja lew, łosiek - skorpion, a maluszek byczek...ale będzie się działoooooooo:szok::szok::szok::szok:

Łaniu, mój szanowny małżonek i ja jesteśmy bykami (tak jak i nasze oraz większość majowych maleństw). Uparciuchy takie, że hej,....!
 
Cześć Dziewczyny!

Kangurka - no to juz trzy nas jest.:-D
Szopek, Lady - dzieki za odpowirdzi.:-)

Ja dzis do lekarza ide, chyba ostatni dzien w pracy jestem, a pozniej prawie 4 miesiace zwolnienia... az sie tego bije.

Milego dnia!
 
No no, Kangurka ale się uśmiałam z tym wstrętem do zamążpójścia :-D. My jesteśmy zaręczeni, chcieliśmy wsiąść ślub po porodzie (ale tylko cywilny) i dlatego chciałam dać dziecku odrazu nazwisko ojca. A czy do ślubu dojdzie...ha ha ha
Anusiasac, u nas też się zapowiada mieszanka wybuchowa, ja skorpion, J byk i synuś też byk. Najbardziej mnie przeraża liczebność panów w domu, może dla równowagi jakaś córunia??Pomyślę.:-)
 
wracam do wczorajszego tematu : nazwisko dzieciątka

a mianowicie byłam w urzedzie i jest tak:
-dziecko automatycznie dostaje nazwisko matki (rejestracji moze dokonac tylko matka), ale sa wyjątki:
i tak:
- jeżeli przed urodzeniem oboje rodzice zgłosza sie do urzedu i złożą oświadczenie woli o nazwisku dziecka, wówczas przy rejestracji maleństwa moze być już tylko 1 rodzic i nadane jest nazwiko ojca
- jezeli w momencie rejestracji maleństwa stawią sie obydwoje rodzice i złożą oświadczenie woli o nazwisku nadane jest nazwisko ojca
 
Tylko trzy "wolne" majóweczki, malutko. Wydawało mi się, że będzie nas więcej:-) w tych czasach.
 
wracam do wczorajszego tematu : nazwisko dzieciątka

a mianowicie byłam w urzedzie i jest tak:
-dziecko automatycznie dostaje nazwisko matki (rejestracji moze dokonac tylko matka), ale sa wyjątki:
i tak:
- jeżeli przed urodzeniem oboje rodzice zgłosza sie do urzedu i złożą oświadczenie woli o nazwisku dziecka, wówczas przy rejestracji maleństwa moze być już tylko 1 rodzic i nadane jest nazwiko ojca
- jezeli w momencie rejestracji maleństwa stawią sie obydwoje rodzice i złożą oświadczenie woli o nazwisku nadane jest nazwisko ojca

Minka, my w takim razie pójdziemy zarejestrować dziecko razem, może nie uwierzysz, ale moje nazwisko różni się od nazwiska mojego J tylko końcówką!
Tzn, ja jestem KRUK, a J KRUKOWSKI:happy2:
 
Siedzę zawalona ksiażkami, ale już nie mam siły, kończe prace magisterską, ale wydaje mi się że ciągle stoję w miejscu i skończyć jej nie mogę.

To łączę się z Tobą w bólu :-(.
Zachciało mi sie w tym roku podyplomówki... za tydz. mam egzaminy, a tak mi się chce uczyć, że szkoda gadać...
Muszę się też już zabrac za pisanie pracy, bo potem z czasem może być różnie, ale do tego też mój zapał jest niezbyt duży. :baffled:
 
reklama
u nas jeszcze nie ma decyzji co do nazwiska, bynajmniej sie tak mi wydaje... ;-)

ja sama nie wiem jak miałaby mała sie nazywać?! dylemat duży... ale nazwiskao mozna dziecku również zmienić w momencie ślubu rodziców, jeżeli wcześniej zostało uznane przez ojca lub uznac je w sadzie

na razie ja i Wiktor mamy 1 nazwisko, Robert z Konradem inne a mała no zobaczymy... :tak:
 
Do góry