reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czesc Ola:-):-):-) no ja tez jakas bezsilna jestem i do tego strasznie nerwowa i w moment na placz mi sie zbiera.............. Ale dzis to juz znow wybuchlam,dobrze ze byla moja babcia i jakos sie powstrzymalam przed nia bo tesc mi coraz bardziej gra na naerwach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i jak wszyscy pojechali to odrazu wyzalilam sie swojemu i czeka nas rozmowa powazna z tesciem.....za duzo sobie on pozwala.
A do tego z nosa mi leje sie jak woda z kranu:-(
 
reklama
Witam ponownie!! Termin mam na 17 maja. Mialyscie juz jakies badania?? Ja kompletnie nic i strasznie sie martwie z tego powodu. Nie mieszkam w PL i wszystko jest dla mnie trudniejsze. Tez wlasnie leze w lozeczku strasznie slabiutka i mdlosci nie daja mi zyc... juz nie wiem co z soba zrobic by poczuc sie lepiej :baffled: A jak pomysle ze jutro musze isc na 12 h do pracy to az dostaje gesiej skorki :eek: buziaczki
 
Hej Marlene to jest nas trzy jak na razie z terminem 17 maj:) Ja juz mialam badania bo bylam dwa tygodnie temu u gina i dal mi skierowanie na krem,mocz itd...teraz czekam na wynik cytologi i ide na wizyte gdzie zaloza mi karte ciazy juz.Oj biedna podobno imbir jest dobry na mdlosci a mnie osobiscie ostanio pomogla coca cola
 
Iwonka2006 to ty tez masz termin na 17 maja?? :-) Oj to bedziemy sie meczyc tego samego dnia :-) A powiedz mi ktory masz teraz tydzien?? Bo ja juz sie w tym wszystkim nie lapie. Kazdy mowi mi inaczej. To moja pierwsza ciaza wiec nie jestem za bardzo zorientowana. Niestety nie mam mozliwosci zakupu imbiru, ale zaraz wypije coca cole, moze troszke mi pomoze.
 
Marlene imbir to chyba mozna kupic w markecie tam gdzie sa chinskie produkty ale nie wiem bo ja tego nie jadlam jeszcze a i jakies pierniki czy ciasteczka korzennne tez podobno sa dobre.
 
Iwonka- z tego co widze po Twoim suwaczku to rozpoczęłas 8 tydzien - tak dla scislosci :tak: masz ukonczonych 7 tygodni i trwa pierwszy dzien 8 tygodnia wiec jestes w 8 tygodniu- a wiec Marlene tez jest w 8 tygodniu :tak:
Ja dzisiaj mialam super dzionek- slonce dodalo mi energii :-) Nawet nie chcialo mi sie dzisiaj spac w ciagu dnia:laugh2: No- to buzka wszystkim brzuchatkom;-)
 
Ja Sie Zaczynam Gorzej Czuc:-(boli Mnie Brzuch Piersi Tez Sie Slabo Czasem Czuje:-(a Do Tego Moj Synek Ma Tyle Energi Ze Szok;-)
 
reklama
Dziekuje wam bardzo za pomoc ;-) A tak w skrocie o Mnie, mam 22 lata, mieszkam w anglii od ponad 2 lat. Pochodze z malopolski. O dzidzie staralam sie 2 lata i po wielu trudnosciach w koncu jest :-) w moim brzuszku. Sprawdzilam sobie wlasnie w ktorym jestem tygodniu i wychodzi na to ze to juz 8 tydzien :cool2:niezle, jeszcze moze tylko 4 tygodnie tych nieznosnych mdlosci i poczuje sie lepiej(mam nadzieje)
 
Do góry