reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Minka, bardzo dziękuję w imieniu Maksika i swoim :tak:

Puchatka, nie martw się, to powinno niebawem minąć - szczerze życzę, żeby mdłości skończyły się Tobie i innym majóweczkom jak najszybciej!!
 
reklama
L4dY-bIrd - udanego wieczoru i wizyty u ginka!

Ola - a to tak nagle zaczal nieakceptowac niani, czy juz od dluzszego czasu?
 
AnnieLo, Maksio w ogóle jest synkiem mamuni i wolałby mieć mnie całodobowo.... w sumie zawsze przychodził w ciągu dnia taki moment że było już tylko "mama mama" i koniec, a czasem zdarzały się takie dni, że nie mogłam pracować i musiałam się zająć nim. Ostatnio jest już w stanie dokładnie powiedzieć o co mu chodzi "Ania nie!", "Ania do domu", "odejdź" i najlepsze dziś "Ania, sio!", niestety zaczął ją też czasem bić :baffled::szok: Zawsze mu tłumaczę, że nie wolno i musi przeprosić nianię. Chyba jednak nie oznacza to że dzieje się coś złego - tzn. że ona robi coś nie tak - bo pracuję w domu i mam ich na oku, a Maksio jak widzi, że ja jednak muszę pracować i nie mogę być z nim, to po jakimś czasie ładnie się bawi z opiekunką....
No ale mnie serce boli, wiadomo! :-(
 
Witam wszystkie Majóweczki i nie tylko, sama się do nich zaliczam, jestem tu z Wami od wczoraj i mam nadzieję że razem spędzimy ten najcudowniejszy czas.
 
Termin mam na 23.05.2008 chciałabym troszkę wcześniej na 21.05 bo o byczka maleństwo by się zachaczyło a tak to będzie spod znaku bliźniąt
 
Witaj Polka! :tak::tak:

AnnieLo, sama jak usłyszałam to "Ania, sio!" to się mało nie roześmiałam, ale kurczę to by było niepedagogiczne ;-)
 
reklama
Polka - widze tez masz preferencje co do znakow zodiaku. ;-)Ja za pierwszym razem tez chcialam, zeby Leo byl Skorpionkiem (no i jest) a nie Waga, ale tym razem byloby mi obojetne wybierac miedzy Byczkiem, czy Bliznietami, choc na Bliznieta to chyba raczej nie mam szans, wyposrodkowalam rowno w Byczka. :-)
 
Do góry