reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam majoweczki:tak::-)u mnie dzis piekna sloneczna pogoda bez ani jednej chmurki:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2: odpukac ale czuje sie lepiej i mam nadzieje ze tak zostanie:tak::-):-):-):-):-):-)

Milego weekendu wam zycze! Odpoczywajcie i dbajcie o siebie:-):-):-):-):-)
 
Zgadza się taka ładna pogda w Warszawie a ja leżę chora :-( Rozebrało mnie przeziębienie, niestety:-( Wiktorka wysłałam do babci aby przypadkiem się nie zaraził a my leżymy w łóżku. Planowałam iść dzisiaj do szkoły a tu taka klapa:baffled: chyba jutro też zostanę w domu:-( życzę miłych spacerków, pozdr
 
Ode mnie niestety Leo sie chyba zarazil lekko, ma lekki katarek... :sorry: Ale i wyslac nie mialabym go gdzie, jest mama u mnie, ona sie nim wiecej zajmowala, ale i tak jakies zarazki do niego powedrowaly. Miejmy tylko nadzieje, ze na katarku sie skonczy... :dull:
 
A u nas pogoda do bani:no: slonca nie ma za to niebo przykryly szaro buro granatowe chmurzyska:no: Do tego jeszcze moja Julcia ma zapalenia uszu:-(

Mam nadzieje ze chociaz jutro pokaze sie sloneczko:tak:

No to milego weekendu!!!!:-):-):-)
 
Ojej, dużo zdrówka dla wszystkich mamuś, przyszłych mamuś i dzieciaczków!!

My zdrowi, ale brzydka pogoda u nas nas dziś - mocno wieje.
Maksio z nianią, musiałam ją poprosić o przyjście bo mam dużo pracy na poniedziałek, a nie mam siły pracować wieczorami :-(

Pozdrowienia!
 
Witam wszystkie Majóweczki!! Jak widzicie to moj pierwszy post i napewno nie ostatni :-) Rowniez zaliczam sie do majoweczek 2008, na swoja fasolke czekalam 2 lata i w koncu jest :-)buziaczki dla wszystkich.
 
Witam:tak::-) ja niestety za katarzona:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Biore sie zaraz za robienie golabkow:szok:;-):tak::tak::tak:nie chce mi sie ale mam podobno szybki sposob na zrobienie ich:tak::-)
Milej niedzielki:-):-):-):-)

Marlene Witaj:-)ciesze sie ze ci sie udalo i razem z nami w maju bedziesz cieszyc sie swoim upragnionym dzieckiem:tak::-):-):-)
 
Witaj Marlene! :-) Na kiedy masz termin?

U nas w miasteczku dzisiaj targ na wszystkich ulicach i sklepy otwarte, taka festa jakas nowa. Spacerowalismy rano, potem obiadek, Leo teraz spi, a potem znowu wyjdziemy.
Tej nocy Leo budzil sie pare razy bo nosek zakatarzony, ale dalo sie wytrzymac, chyba mu zaczyna przechodzic powoli, odpukac w niemalowane. ;-)
 
reklama
Witaj Marlene!!

Dziewczyny, kurczę, na nic nie mam siły - czy Wy też się tak czujecie? Najchętniej leżałabym w łóżku cały dzień - ale jak przy dwuletnim maluszku i jakiejś potwornej ilości pracy, jaką mam..... M nie było w weekend, a ja czuję się jak po roku ciężkich robót :-( Wprawdzie wczoraj była Maksia niania, ale co z tego, kiedy ja cały czas jej pobytu spędziłam na baaaaaaardzo intensywnej pracy :-(
W poprzedniej ciąży się aż tak nie czułam. Ciekawe czy morfologia wyjdzie ok bo może czegoś mi brakuje?
 
Do góry