reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

dziękuję Ci Asieńko :tak::tak::tak: ja ciągle nie mogę jeszce zdecydowac się na wózek i tak siedzę na allegro i w bobowozki.pl i przeglądam i przeglądam i przeglądam....
 
reklama
hej dziewczyny
a ja dopiero teraz niestety maz mi troche zajmuje kompa i sie klucimy hehehe wczoraj poszlismy do mnie i okazalo sie ze przyjechala moja znajoma z dzieciatkiem/... maly ma juz 1,5 miesiaca ale jest juz sliczniusi... tak go wybawilam wycalowalam i wogole nie chcalam go oddac mamie:-D:-D:-D:-D pojechali pozno bo o 19 bo ona go kapie o 19.30 wiec ja juz wypuscilismy ale sie nie moge doczekac swojego dziubka....

wy tak mowicie o jedzeniu a ja wlasnie jesc nie moge jak jem zupe to zjem dwie trzy lyzki i wylewam obiadu to malo co nie wiem co mi sie dzieje...
 
Czesc Dziewczynki:-)
U mnie wczoraj nie za ciekawie było, bolał mnie coś brzusio a do tego był twardy, mam nadzieje ze to było tylko takie jednodniowe. Dzis chce cały dzien lezec ale czy mi sie to uda to nie wiem, bo ja taka wiercipieta jestem.
Jesli chodzi o choróbska to jest ok, w ciąży nie złapało mnie jeszcze ani razu najmniejsze przeziebienie( odpukac), mam suchutki nosek, czyste gardełko itd, moja Niunia w brzuszku jeszcze ani razu nie "skosztowała" zadnej tabletki :-)
Zmykam do sklepiku po chlebek...kupić Wam cos?? :-)
 
Cześć Dziewczyny!:-)

Asia, Anusia - faktycznie fajne wózeczki i cena super... ja upatrzyłam sobie firmy Implast, model Bolder, ale jak zobaczyłam te, to chyba zmienię zdanie, bo ten przeze mnie prawie 2x droższy, a pewnie niczym się nie różni...
Kamilka - już nie długo i Twoja dzidzia szybko będzie z Tobą, szybko zleci!:tak:

Miłego dnia!
 
reklama
ja własnie skończyłam prasować, wcześniej wysprzątałam cale mieszkanko, łacznie z mycem podłóg, bo jakoś mnie wzięło na porzadki...chętnie bym już się też wzięła za malowanie pokoi, bo to nas jeszcze czeka, ale najpierw trzeba położyć gładź, a tego to już sama nie zrobię...nawet z pomocą mojego maluszka :):):) mój Łosieksię tym zajmie razem z kolegą, ale to dopiero może za miesiąc ...a ja bym chciała już....
 
Do góry