reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Puchatko - ja też jestem w szoku - 8 lat :szok:
ja karmiłam Mieszka 10 m-cy ale byłam zdeterminowana żeby karmić go aż skończy roczek. Niestety pił coraz mniej aż jednego ranka zamiast piersi wybrał stojący na stole kubek niekapek. No trochę było mi przykro, ale z drugiej strony nasz pediatra zalecała, aby karmić bobasa do ukończenia roku, bo później dziecko czerpie wiecej witamin z tego co samo zjada a mama tylko niepotrzebnie się zbytnio odwapnia.

Miłego dnia
Zbieram sie właśnie do ginka :-)
 
Witam.U mnie dzis juz nie ma slonka i zaczyna padac a w domu ciemnica...........
8 lat karmic dziecko to jest dla mnie obrzydliwe.........Jeszcze zrozumiem do 2 lat ale nie dluzej!
Ja karmilam Vanesske prawie 15 miesiecy.Teraz nie wiem ja bedzie.Ale do roku napewno bym chciala sprobowac.Wlasnie tak czasami jest ze dzieci same sie odstawiaja wczesniej i ja bym takm chciala zeby moja druga corcia tak sama z siebie sie odstawila jak bedzie miala kolo roczku bo naprawde trudna jest sztuka odstawienia dziecka od cyca.Zarowno dla dziecka jak i dla matki........serce boli...


A cgha kochane majoweczki jak macie chcec pomoc malenkiej istotce z ta sama wada serca jak nasza sw pamieci Majeczka to mozecie oddac jeden procent swojego podatku dla Malwinki .Zbieraja kase na ta operacje w Stanach za 500tys USD .jest juz polowa.....Majeczka tez miala byc tam operowana.......moze gdyby byla to ..... DLA MAJECZKI
[*]

Tu jest caly watek poswiecony Malwince https://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/serce-malwinki-13560/ ja juz duzo osob,znajomych poinformowalam o mozliwosci przekazania 1 procentu.Tam sie wszytsko dowiecie jak mozna to uczynic chcac tez to zrobic. A w moim podpisie pod suwaczkami jest link do strony Malwinki tam sie mozna dowiedziec wszystkiego o tej chorobie i przebiegu jej u Malwinki.
 
Witam Was ja dziś późno wstałam po 10:00 śnił mi się wózek dla Zosi ten ABC Design i całkiem mi się podoba. Jak kotka moja zaczęła po mnie chodzić i miauczeć to stwierdziłam, że pora wstawać. Zaraz idę jakieś śniadanko robić. Widzę, że temat poranny to karmienie piersią - no to będziemy karmić ale nie tak długo jak te kobiety co pisałyście bo dla mnie to nie jest normalne:-)
 
A ja dzis mam wolne :-):-) wreszcie budzik rano nie dzwonil :-)
Mialam isc na basen ale rano poszlam na pobranie krwi i pielegniarka tak mi krew pobrala, ze mnie reka jeszcze boli wiec dzis tylko rowerek.
Aurelia moze sprobuj na zatkany nos taki aerozol homeopatyczne euphorbium.Moim zdaniem bardzo dobrze dziala
 
Witacie dziewuszki.
Wybaczcie jeśli nie do wszytskiego się odniosę, ale nie potrafię nadrobić tego co wy jesteście w stanie wyprodukować w jeden dzień, a co dopiero w kilka!! Jesteście WIELKIE!!

Olu zdrówka dla ciebie i Maksa! Dbaj o siebie, bo faktycznie nawet nie wiadomo czym się leczyć.

Anusiasac współczuję! Mam nadzieję, że sobie dasz radę. Moja koleżanka najpierw się po takiej diagnozie załamała, a potem stwierdziła, że na dobre jej wyszło, bo zdrowo jadła, nie przytyła za dużo, świetnie się czuła. Obyś i ty szybko zaczęła dostrzegać plusy!!

Ja mam wolne, ale ściągnęłam nianię, poszłam do fryzjera i na zakupy. Za 18zł kupiłam w lumpeksie reklamówkę ciuchów dla dzieciaków! Nigdy nie miałam czasu szperać, bo zawsze łażę z Julkiem, a teraz postanowiłam częściej tam wpadać, bo jakość super! Markowe ciuszki a takie grosze!

Niestety moja rwa kulszowa (korzonki) daje mi się coraz gorzej we znaki. Już dwa razy dziennie ją wygrzewam (wieczorem i jak Julek śpi w dzień). W aptece powiedzieli mi, że nic na to do stosowania w ciąży nie mają :(

Słyszałam o tym filmie o karmieniu i widziałam urywki na Youtube. To jest chore!!
Ja karmiłam rok i Julek sam zrezygnował, choć gdyby chciał pokarmiłabym jeszcze pewnie kilka miesięcy.
 
a ja chodze niewyspana od wczoraj:-(malemu wychodza zeby gorne trojki cala noc nie spal od 3 do 8 rano a dzis od 4 do 6 :wściekła/y:wiem ze cierpi bo to wkoncu boli a ja nie moge mu pomoc:-(co do karmienia piersia to ja niestety mialam bardzo malo pokarmu :blink:i po tygodniu zanikl sam:no: tym razem mam nadzieje ze bedzie mi dane karmic piersia:tak:
 
Witam, w końcu mam dobre wiadomości... :-) po tym jak w trzech szpitalach i przychodniach przyszpitalnych odmówili mi pomocy i prowadzenia ciąży( podobno takich ciężkich przypadków nie leczą ):wściekła/y: brrrr... na szczęście wczoraj zadzwoniłam do szpitala bielańskiego i pani powiedziała że jasne mogą mnie przyjąć ale w LIPCU!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale po moich prośbach powiedziała że mogę zadzwonić osobiście do lekarza i zapytać czy mnie nie przyjmie , dzisiaj zadzwoniłam opowiedziałam lekarce swoją sytuację i powiedziała abym jutro przyjechała do niej bo nie ma na co czekać;-) w końcu jakaś pozytywna wiadomość bo ja już byłam kompletnie załamana:-( wszyscy mówili nei, nie teraz, my takich przypadków nie leczymy a co my mamy zrobić, same??!?!?!?!? normalnie już nie mam siły :-(
 
Zwolinko bardzo Ci współczuję oraz dzidzi, ile stresu musiałaś się najeść przez ten cały czas, a każdy mówi żeby się nie denerwować, ręce opadają wydaje się że trafiasz do lekarzy w celu pomocy a tu jedna wielka kicha:wściekła/y: całe szczęście, że ktoś się zlitował i Cię przyjmie;-)
Karola współczuję Twojemu synkowi najgorsze, że to każda z nas będzie przerabiać no ale to jest wpisane w życie i nieuniknione. Trzymaj się to chodziaż w dzień podosypiaj troszkę;-)
 
reklama
hej dziewczyny

nie uwierzycie ale ja dopieor podnioslam sie z lozka troche slabo sie czuje ale najgorsze to plecy bola mnie i wydaje mi sie ze to nerki bo tak jakby ztamtad mnie promieniowalo dlatego leze i sie wygrzewam...

co do karmienia ja zamierzam przynajmniej rok ale zobaczymy jak sie w zyciu potoczy ale dluzej bym sie wstydzila... hehehe

a co do rwy u mnie tez jest coraz gorzej wczoraj bylam u amamy i nie moglam wrocic polozylam sie u niej i moj maz musial mnie znosic a ja wylam z bolu a poznniej nie moglam dojsc do domu a w nocy nie moge sie przekrecac z boku na bok...
 
Do góry