reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Agusiaa i Łania gratuluję dziewczynek.
Ale mi narobiłyście smaka na te naleśniki. No to wiem, co jutro u mnie na obiadek będzie ;-)
A ja dzisiaj i wczoraj też, robiłam wielkie porządki na strychu bo tam już wejść nie można było:szok:. Niedługo zaczynamy remont pokoiku więc należało zrobić trochę miejsca na graty, które stoją jeszcze w tym pokoju przeznaczonym dla dzidzi. Ojjj już nie mogę się doczekać...:-D
 
reklama
Lania nutella jets super do nalesnikow z serem.Uwielbiam jak sie tak rozpuszcza na cieplym nalesniku.
 
Widzę że i was wzieło na zachciewanki, ja pomknełam do dklepu i kupiłam kisiel malinowy z wit C i żelki tak mi sie coś chciało;-)
 
Co do zachcianek ciazowych to ja dzis kupilam 2l fanty.Nie wiem co mi odbilo ale w zyciu tego nie pijalam przed ciaza.Teraz moglabym pic codziennie,ale sie ograniczam i kupuje raz na kilka tyg.
 
A ja nie mam apetytu, żeby było śmiesznie wczoraj też nasmażyłam naleśników z serkiem i leżą w lodówce. Za to zjadłam kilka śliwek w czekoladzie....;-)
 
cześć dziewczyny
Jakiś dzisiaj mam ciężki dzień, płaczliwy okropnie. Brzuszek twardy, stawia się i mnie to trochę martwi, ale może to dlatego,że nie moge sie znowu załatwić. Leże więc i się byczę.W nocy spac nie mogę przez to włamanie i mnie strasznie to denerwuje. Czekam na znak od mojego właściciela kiedy się możemy przeprowadzić...Z samochodem nici i tak jakoś pod górkę :-:)sad::sad::sad:.
Życze dziewczyny szybkiego porotu do zdrowia wszystkim chorującym i miziam wszystkie brzuszki kryjące skarby największe....
 
Cześć Dziewczyny. To się uśmiałam bo ja tez wczoraj smażyłam naleśniki:-D. Chorowitkom życze powrotu do zdrowia. Gratuluję kolejnych dziewczynek:)Miłego dnia. Ale fajnie że już dzisiaj piątek:-)
 
Cześć Dziewczyny.:-)

Asiaa - oj, zgadzam się, dobrze, że dziś piątek. Taka padnięta jestem, że myślałam, że z łóżka nie wstanę i do pracy nie dotrę... Ale trzeba było.

Z innej beczki - możecie polecić jakiś dobry krem na cellulit? Czy kobitki w ciąży mogą stosować wszystkie tego typu kosmetyki??

Miłego dnia!:-)
 
reklama
Do góry