reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

aniusia tez tak kiedys myslalam ze parka najlepsza a jak moja bratowa byla na ostatnich nogach i od poczatku wiadomo bylo ze chlopak acha maja dzieczynke niecale trzy latka pytalalam jej co by wolala a ona ze druga corcie :):-)

Aurelia u mnie tez brzydka pogoda :tak:

madamagda co dwa tygodnie pryatnie to faktycznie <wow> Ci nie ktorzy lekarze jak sepy sa :wściekła/y:
 
reklama
Właśnie dostałam smska od mojego mężusia ze kupił dla naszej Niuni w Holandii smoczek i buteleczki różowe w koniki:-) Ale mam radoche, z samego faktu ze będąc tam myśli o nas i tez przygotowuje sie do bycia tatą :-)
 
Witajcie południowo.Mam do Was pytanie.Czy dziecku nie zaszkodzi jak zrobie dziś kolejne usg?Mój gin powiedział, ze chce zbadac czy wszystko w porządku z powodu tych skurczy.
 
aniusia80 synka też bym chciała, ale kto ma siostrę ten zrozumie (moja niestety umarła) marzą mi się 2 córy i synuś, ale jak będzie teraz synek to tez ok :) ważne by było zdrowe

Natala1979 możesz spokojnie zrobić USG Ja z Mają miałam co miesiąc i nic nie zaszkodziło :)
 
Będąc na początku stycznia na usg, pytałam lekarkę o szkodliwość tego badania - nie ma szkodliwości używania tego sprzętu! Można robić badanie usg nawet codziennie i nie ma to negatywnego wpływu na płod.
 
reklama
ja tez mam usg co wizyte :-) kocham podgladac malego
kurcze polozylam sie przed tv opatulilam w kocyk i kimnelam sie troche....
ale moj chlopczyk rozrabia dzis :-)
 
Do góry