reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiktoria- mnie teraz przepisal dodatkowy kwas foliowy.. Sterowag globulki i tentum rosa do plukania przez irygacje... a tantum rosa jest to takie cos w saszetkach rozpuszcza sie to w wodzie i wlewa do irygatora a z irygatora robisz sobie plukanie w srodku podobno bardzo dobre dla kobiet w ciazy... zobaczymy jak pomoze to dobre...
 
reklama
Czesc Dziewczynki :-)
Z tego co wiem to moje kolezanki chwala sobie Tantum Rosa w sprayu do gojenia krocza po porodze,podobno przyspiesza i ma dzialanie antybakteryjne, a wiadomo po porodzie musimy szczegolnie dbac o krocze, ja tez go zamierzam kupic do domowej apteczki:-)
aha i jest niedrogi
 
yhmmmm ale wiadomo ze jak dla kobiet w ciazy to delikatne
ale przy tak dlugiej infekcji moze lepiej cos mocniejszego
a uzywasz plynu do mycia czy zwykelgomydla bo ponoc te plyny nie wskazane mi lekarz zabronil ich uzywac choc ich zadko i przed ciaza uzywalam inigdy problemow niemialam moja kolezanka jak ich uzywala a puzniej odstawila to miala koszmar uplawy infekcje bakterie pamietam tez ze dlugo sie jej ciagnelo to
 
L4dY-bIrd mamy te same informacje odnosnie tego leku:-)


bo ten tantum jest bardzo polularnym lekiem ...tak jak polopiryna ;-):-D

ale nie wiedziałam ze sie go stosuje tez w czasie ciąży :dry:

Wiktoria mi lekarz w poprzedniej ciazy kazał sie podmywac : szarym zwykłym mydłem ...
" biały jeleń " sie zwie hehhe
teraz używam zwykłego płynu do higieny intymnej
 
stosuje sie nawet na ulotce jest napisane. a ja nie uzywam mydla bo wlasnie po mydle mam jakies infekcje zreszta lekarz mi powiedzial ze mydla nie wolno stosowac bo pochwa powinna miec srodowisko kwasne a mydlo jest zasadowe i neutralizuje odczyn pochwy przez co moga dostac sie bakterie... ja wlasnie uzywam plynu do higieny przeciwbakteryjnegoi nic sie nie dzieje a ostatnio wlasnie on mi sie skonczyl i przez tydzien uzywalam mydla w plynie i moze to przez to...:-(a i do tego jeszcze biore urosept...
 
kamilka tak masz racje tak jak pisalam wszystko ok do momentu jak go uzywasz a jak odstawiasz to skutki, ja tez nie uzywam mydla uzywam kremowego zelu pod prysznic z soray z pH naturalnym myje sie nim cala zawsze i nic mi nie jest czasami nawet mezowi adidasa albo fa gwizdne i wszystko ok .....
wlasnie moj lekarz mi mowil ze zadnych do higieny organizm sie przyzwyczaia odstawilas na tydzien i znowu a jak Ci wyszla cytologia ?
 
reklama
Lady Moj maz jak w pracy jest to munduru sie czesto nie pierze koszulka koszula tak ale to z wierzchu nie i czasami w pracy chodza w kombinezonie i masce cos jak nurkowie maja i tez mu sie cos zrbilo jakies uczulenie czy cos i tez uzywalal szarego mydla i pomoglo :-) kiedys glowe tym ludzie myli wszystko i bylo dobrze a teraz barwnikow perfum itd w tym jest tyle ze szok
 
Do góry