reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

ja mialam cytologie trzy mieisace temu i wyszla jedynka.. czyli bardzo dobrze ale za kazda nastepna musialabym placic bo w przychodni robi sie jedna na rok... bo jest refundowana czy jakos tak... jedynie prywatnie trzebaby bylo powtorzyc a mnie na razie na to nie stac... jak pojde na usg to ewentualnie zrobie odrazu.. bo na usg chodze prywatnie
 
reklama
Wiktoria ale ja uzywam roznych rzeczy do kapieli do mycia zeli itp ale akurat uzylam tego mydla bo tak fajnie pachnie i w plyniemyslalam ze nic nie bedzie a tu buuum znow to samo a przeciez uzywam jeszcze zeli i tego plynu i nic sie nie dzialo:tak: zreszta kazdy ma iny organizm... i inaczej reaguje... a ja mam jeszcze nadzerke i szybciej wszystko sie znow tam psuje i reaguje...
 
a wiecie co nie mam kasy hehe a poszlam wczoraj do reala a tam promocja znow i koszulki za 5zl takie zapinane na boku i musialam wziasc bo nie moglam sie powstrzymac... a w sumie to poszlam po takie koszyczek lazienkowy plastikowy bo przyda mi sie zeby sal taki kolo lozeczka zeby wrzucic jakies rzeczy podreczne... to obeszlam caly sklep i nie ma!!! w ciagu dwoch dni wykupili :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: myslalam ze sie wsciekne bo czekam wlasnie na promocje a jak juz byla to nie poczekali na mnie nawet jednego mi nie zostawili:-:)-:)-(
 
cześć Kochaniutkie :)
my wczoraj w nocy wróciliśmy z wojaży...

wiedzę, że u dużo różnych zdarzeń było... wyrazy współczucia...

nam ferie sie udały pogoda była super, chłopaki szosowali na nartach, ze wzgledu że ja nie jeździłam zrobili mi niespodzianke-wycieczkę do Drezna:tak: oraz na skoki narciarskie do Harachova ;-) zdjecia wstawię wieczorkiem, na zamknętym już też sie zameldowałam...
 
minka to super ze sie wam ferie udaly :-):-)

kamilka ale mnie zszokowalas ta cytologia :baffled: ale juz jest po nowym roku wiec mozesz kolejny raz wykorzystac a ile wogole kosztuje cytologia bo j jak robilam u swojego lekarza prywatnie to nie wziol wiecej wizol tyle co normalnie za wizyte z badaniem i Usg :confused: moze promocja ....
ale tak na mocz krew itd to skierowania dostajesz ?
 
Witajcie kochane:-)

Madamagda, ja chodzę do lekarki, która pracuje na Chałbińskiego, jest młodziutka ale z sercem, do tego co robi. Przyjmuje na Canaletta 25 w swoim prywatnym gabinecie. Koszt wizyty 70zł, niestety bez usg. Natomiast usg 3D robi w szpitalu za 100zl z płytą CD. Ja jestem z niej bardzo zadowolona, średnio wizyta trwa 30-40 min. Wystawia też L4. Daj znać, jeśli Cię zainteresuje to podam Ci namiary na nią.

U nas pada deszcz, nic się nie chce:-(.
 
A ja juz jestem po porannym plywaniu i zjadlam wlasnie sniadanie i zaraz do pracy uciekam.
W tym tygodniu tak mi sie brzuch powiekszyl,ze mialam wrazenie ze skora na brzuchu jest za ciasna.Pepek mi zaraz wyjdzie na zewnatrz bo juz mu niewiele brakuje do tego :)
Minka super, ze sie ferie udaly.
Milego dnia wszystkim majoweczkom zycze.
 
Dziękuję Aurelia Lady mi podała namiary na swojego gina, 28 styczna kończy mi się zwolnienie, więc zarejestrowałam sie na 28 stycznia do tego poleconego lekarza, a w razie gdyby nie chciał wystawić L4, to zarejestrowałam się na 31 styczna do starego gina. Dla mnie jest ważne że przyjmuje na NFZ, bo te prywatne wizyty u mojego dotychczasowego lekarza mnie dobijały finansowo. Pewnie wystawiał mi zwolnienia tylko na 2 tygodnie żebym jak najczęsciej chodziła na prywatne wizyty.
No zobaczymy jak nie będę zadowolona to skorzystam z twoich namiarów
 
magdamama ja chodzę do gina na Domeyki i on tez wystawia zwolnienia... a tak w ogóle to w Tesco w Magnolii widziałam taki śliczny dresik 3 częściowy na dziewczynke był w promocji za 35 zł, jakbym wiedziała, ze nosze córe pod sercem to bym go kupiła, ale nie wiem zresztą pewnie chłopiec bo marzy mi się córka ;)
 
reklama
Do góry