reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Olu wspolczuje Ci bardzo.
Ja tez dzis bylam u babci i dziadka.Mieszkaja 100km od krakowa wiec pewnie przez najblizsze pol roku nie bede mogla ich odwiedzic.Moja babcia tez z tych nowoczesnych,szybko sie nauczyla obslugiwac komorke,chodzi na zajecia na uniwersytet trzeciego wieku i teraz na kurs komputerowy i umie obslugiwac skypea i gg i nie moze sie doczekac kiedy jej podlacza internet w domu :)
 
reklama
szopek mi na brak sił witalnych i ogólnie ciągłego zmęczenia i jeszcze pobolewań brzucha dał ASMAG FORTE to jakis magnez z dłuższym działaniem ..jak sobie walne tabletkę to ..czuje że żyje heheh .Jak chcesz możesz sobie kupić w " razie czego" ..jest bez recepty i tani ... nie zaszkodzi a jest polecany kobietom w ciazy ...jak czasami anas w nocy rwą nogi .


Wiktoria a Tobie polecam szybsza wizyte u ginekologa z tym skaczacym cisnieniem ..to nie zbyt fajna sprawa !
Nie polecam lekceważyć ...
A rodzinke olej w takich sytuacjach ..i dużo leż !
Mnie jak brzuch zaczoł pobolewać to okazało sie że szyjka sie skruciłą i otworzyła .....no i miałam nakaz leżenia i przestania z siebie robić " woła roboczego " ...
 
szopek tak o zamkniety......no nic wazne za masz dostep:)
mm no prosze mam nadzieje ze my to juz wogole bedziemy super babciami!!!!!!!!!!!!! :)

Dziewczyny ponawiam prosbe o zmiany w liscie majoweczek,wszelkie nowosci jak np znacie juz plec swoich malenstw czy wybraliscie imie a nie jest to wpisane na liscie to napiszcie mi na tamtym watku bo ja jutro odnowie...:)

Dobra spadam kapac mojego szkrabka.
 
szopek moja norma byla 90 na 60 filizanka kawy i czulam sie swietnia a teraz siebie nie poznaje nie to ze cisnienie ale puls 120 prawie ja na parter wejde i wali jak szalone a czasami z lozka sie podniose i lupnie mierze cisnienie nawet a puls taki ze szok

Lady chyba tak zrobie a najgorsze ze ja sie boje ze jak juz pojade np na izbe to mi przejdzie i co im powiem (jak sie zle czuje to tak mysle)

chyba pujde jutro do lekarza a on mi zmierzy cisnnienie puls bedzie ok i co powiem o polepszylo sie ? niewiem moze ja dziwna jestem....

niewiem co bym bez was zrobila majoweczki :-(
 
Wiktoria ale nie idz na izbe do szpitala jak nic sie nie dzieje oprócz cisnienia .
Idz jutro do Ginekologa nawet bez kolejki ! Masz prawo !
powiedz co sie dzieje z tobą i żeby zobaczył czy wszytko ok .
Napewno przepisze ci leki i poprosi o kontrole za pare dni .

A tym czasem odpoczywaj i nie przemęczaj sie ! Nie pij cherbaty i kawy bo jeszcze bardziej podnosi cisnienie .
Staraj sie je co pare godzin kontrolowac i spisywac na kartce i z ta kartka idz do ginekologa .

tyle moge pomóc :(
 
wczoraj u Nas też dzień nie ciekawy :-( mąż jechał już z parcy i babka wpieprzyła się mu w tył samochodu dobrze że jemu się nic nie stało :tak: samochód trochę porysowany na zdeżaku a tamtej babce cały zdeżak zpadł i światła powypadały :wściekła/y::szok:

a dzisiaj cały dzień z mężem przeleżeliśmy w łóżeczku ;-) mąż przyniósł śniadano do łóżeczka :tak:


cfcgirl - przykro Mi z powodu włamania aż starch pomyśleć co mogli zorbić Ci złodzieje :wściekła/y:

Iwonko - łzy same cisną się do oczu po takiej wiadomośći :-( dla Majki [*]

Ola - szybkiego powrotu do zdrówka dla Maksia :-) wyrazy współczucie :-(

Kamilko - dobrze że wszystko już dobrze :-) odpoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie i Juleczkę :tak:

anusiasac - trzymaj się :-)

Wiktoria - lepiej wybierz się do lekarza na kontrole

dobranoc kochane majóweczki :-)

 
LaDY dobrze sie czuje juz lepiej ja kontroluje nie wiem moze tak wplynela na mnie pogoda ze tak uderzylo a po schodach kazdy sie meczy w kazdym bad zrazie poinformuje o tym lekaza. Na szczescie kawy nie pijam ani cherbaty bynajmniej zadko na codzien pije zbozowke z mlekiem

tolka my tez z mezem dzis lezelismy i odpoczywalismy caly dzien prawie ale niestety musial jechac wieczorkiem do Gdyni

co do mojej babci ma prawie osiemdzisiat lat ale calkiem niezle radzi sobie z komorka i wogole jest "kumata "jak na babcie niestety zdrowko jej nie dopisuje
 
Jakiś cholernie pechowy ten weekend.:wściekła/y::no:
Mnie okradli, Iwonka starciła brata, Ola teściową, Maja została Aniołkiem
Jakieś dziadostwo.
Olu przyjmijcie z mężem i teściem wyrazy szczerego współczucia.:-(
Idę spać. Właśnie wróciłam z pracy. Północy nie spałam,bo miałam wrażenie,że ktoś stoi pod oknem , drzwiami i obserwuje dom. Oszaleje. Staram się być spokojna, bo Marysia to przeżywała bardzo , a ja nie chce mojej kruszynki denerwować.
Dobranoc kochane.
 
L4dY-bIrd biorę ASMAG od początku ciąży bo miał pomóc na mdłości. Nie wiem czy pomógł, boje sie pomyśleć w takim razie co by było jakbym go nie brała. Nie biorę za to żadnych " matern" bo źle się po nich czułam. Biorę wszystkie witaminy oddzielnie: jak jakiś lekoman + jeszcze Biofer folik ( żelazo z kwasem foliowym) specjalna dawka, bo mam anemię.
I tak na ciśnienie "pomaga" tylko mąż. Jak mnie wkurzy:wściekła/y: to mi na pewno skacze do 100.
_WiKtOriA_
tak to już jest, ze idziesz do lekarza to mijają dolegliwości jak na złość i oni patrzą jak na dewianta.W samochodzie też zazwyczaj przestaje coś piszczeć jak tylko zajedziesz do serwisu.:-D:-D Cóż trzeba podjąć to ryzyko;-).
 
reklama
Do góry