reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

No ja w pierwszej ciazy kupowalam wszystko uniwersalen,czyli zolte,zielone itd no i nie sukienki bo przez cala ciaze nikit mi plci nie potwierdzil bo tak zawsze zakrywala nogami sie Vanesska:)
 
reklama
No ten sam lekarz na tym samym sprzęcie.Sama już nie wiem, ale jeśli to będzie pannica jak teraz mi na 90% powiedział to na imię damy jej Sonia
 
Hej dziewczyny
Natala no to niezła niespodzianka:-D. Ja byłam wczoraj na usg i podobno będzie CHŁOPACZEK:-D:-D. Lekarz nie daje mi oczywiście 100% pewności, musimy poczekać na potwierdzenie na kolejnym usg, ale strasznie się cieszę, bo tak czuję jakoś od początku że to będzie chłopczyk. Mam ogromną nadzieję, że nic się nie zmieni:tak::tak::tak:
 
maja28 - jak piszesz o tej cukrzycy to aż się boje tego badania :wściekła/y::no:

Natala - ale cyrki ;-) śliczne imię dla dziewczynki :-)

niesia - nio to gratulacje synka :tak::tak:

 
Uff ale sie rozpisujecie.W pracy troche czytalam a teraz patrze,ze jeszcze kilka stron nowych.
Dzis zauwazylam,ze mi sie brzuch powiekszyl,tak smiesznie z dnia na dzien.Bylam dzis u dentysty i zostalam zaatakowana z dwoch stron,dentysta mi meczyl zeba a dzidzius niezle mi brzuchol skopal :-)
Wczoraj w pracy zalozylam spodnie od mojego ubranka sluzbowego i brzuszek sie zmiescil ale na udach i tylku to jakby szwy zaraz mialy eksplodowac :szok::wściekła/y:
Lania tez kiedys myslalam o zachowaniu krwi pepowinowej ale pozniej czytalam troche na ten temat i stwierdzilam,ze jednak nie bede sie na to decydowac.
 
reklama
Natala no niezla niespodzianka Cie dzis spotkala.Jak powiedzialam lekarzowi zeby nam nie zdradzal plci dziecka to sie smial ,ze beda nam mogli w szpitalu podmienic
 
Do góry