reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

no tak ale to jest deweloperka czyli stan surowy gole sciany bez paneli terakoty wykladzin goly beton czyli nawet wc niema a kafelki itd itd wykonczeniowka na w miare pozadnym poziomie to jest koszt okolo 100tys bo ekipa remontowa wezmie pewnie ze 20 w dodatku co tu widze bez ogrzewania to i pewnie bez elektryki kamilka musisz sie wszystko dowiedziec bo moze sie okazac ze kupicie domek a gdzie dzialka notariusz itd 160tys moze byc naprawde malo
 
reklama
ale ja oplaty licze osobno a o ten domek pytalam juz jak dzwonilam bo wyslali mi cala oferte sam domek w staie surowym kosztuje 72 tys a z ich oknami drzwiami i wykonczeniem kosztuje 85 tys wiec ja sie juz wypytuje od dawna wiec juz mi tyle wyszlo na czysto a wiadomo notariusz oplaty urzedy licze osobno
 
dziewczyny zamordujcie mnie, ale nie miałam czasu nawet porządnie włosów umyć, bo taki najazd gości od początku roku miałam...wczoraj troche dom ogarnęłam i na moment dzis wpadam.dłużej zostane może jutro, jeśli nikt znów nie wpadnie:-)
 
Aniu ja mówię z doświadczenia, i nie chcę aby ktoś się naciął tak jak ja. ;-) wózek jest sam w sobie duży i cięzki i w moim są chyba jakieś felerne koła, mało skrętne, więc w tym stanie klnę go na wszystkie strony, A poza tym mój mąż jak poszedł ostatnio z Wiktorkiem na spacer i wrócil to powiedział że jakby miał chodzi9ć z tym wózkiem codziennie to bym go coś strzeliło.

P.S właśnie rodzice zabrali Wiktorka i zobaczę go dopiero w poniedziałek wieczorem :-( a do napisania mam teraz dwie prace na weekend i jeszcze egzamin w niedziele ,buuu:-(
 
Witam cieplutko :) chciałam was zapytac o jedną rzecz...otóż, zrobiłam wczoraj krzywa curkową i wyszla mi strasznie wysoka i w niedzielę ide do szpitala :-:)-:)-( chciałam zapytać, czy może któraś z mamuś miała taki problem w pierwszej ciązy i może mi cos podpowiedziec... jakie sa tego konsekwencje dla mniei niuni???

poza tym nadal jestem przeziębiona, a dziś na dodatek nasze autko miało mało przyjemne spotkanie z hakiem innego samochodziku i mężus właśnie wymienia chłodnicę :( więc jak widzicie wszystko nie tak.....oprócz oczywiście dzidziusia, który bryka wesoło:-D:-D:-D
 
Anusiasac, ja jeszcze nie miałam tego badania, ale sama jestem ciekawa, co w zwiazku z Twoim złym wynikiem:-(. Trzymam kciuki, zeby było dobrze i szpitala nie zazdroszczę. Napisz, jak dowiesz się czegoś więcej.
 
na pewno dam znać, jak już będę po wszystkim :( mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i szybciutko do was wróce...a tak się cieszyłam, ze tak dobrze się czuję i szpital zobacze dopiero podczas porodu....
 
Zawsze możesz sobie poszperać w necie o tych wynikach, może czegoś się dowiesz. Ja osobiście zaglądam często na forum" ciąża i poród "na stronie gazety.pl. Szczerze polecam, wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę problem, a wyszuka Ci posty dziewczyn z takim problemem, jak Twój:tak:. Polecam.
 
Kamilka - jeśli chodzi o domek z drewna to się zgodzę :tak:

zwolinka - trzymam kciuki za egzamin ;-)

Anusiasac - Ja idę na takie badanko dopiero 28 stycznia ;-)i aż się też boje co to wyjdzie :no::szok: a to chyba chodzi o to czy się nie ma cukrzycy ciążowej czy coś takiego :confused:

a gołąbeczki już pachną ale jeszcze muszą z godzinke się dusić :confused: a już byśmy zjedli z Patryczkiem :tak: mniam ;-):-)


 
reklama
dzieki Aurelka...zaraz tam zajrzę...

Zawsze możesz sobie poszperać w necie o tych wynikach, może czegoś się dowiesz. Ja osobiście zaglądam często na forum" ciąża i poród "na stronie gazety.pl. Szczerze polecam, wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę problem, a wyszuka Ci posty dziewczyn z takim problemem, jak Twój:tak:. Polecam.
 
Do góry