reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

kamilka yhm ja myslalam ze chcialas zamknac rachunek na ok 160tys. Domki drewniane fajne sprawa ale instalacja ogrzewania wykonczenie to tez idzie prawie tyle samo kasy co domek do tego ekipy elektryk itd. My mamy domek do remontu tez bedzie wychodzic ok 100m2 po dobudowaniu lazienki i jednego pokoju liczymy ok 100tys na remoncik na pewno przekroczy ta kwote bo jeszcze do tego ogrodzenie garaz by sie jakis przydal :baffled:narazie sobie go odpuszczamy

tolka mniam ale smaka narobilas podziel sie z nami ;-).....
 
reklama
Anusia - no to faktycznie nie za ciekawy dzionek masz.. z tymi wynikami to i ja Ci nie pomogę, bo się nie znam.:-(

Ja właśnie wróciłam z basenu - 40 min. pływania - super.:-) i jak narazie samopoczucie oki, widać dzidzia też lubi pływać, więc będziemy chodzić.:-)
 
Anusiasac, aj amiałam cukrzycę w pierwszej ciąży, byłam tydzień w szpitalu, tam zrobili mi profil glikemii, dali glukometr do badania cukru w domu i byłam na diecie do końca ciąży. musiałam mierzyć cupier codzinnnie rano i godzinę po posiłku.
czym grozi.... duzą wagą urodzneiaową, porodem przedwczesnym, ale tylko nie leczona.
wart zrobić jeszcze badanie na gluzkozę hydrolizowaną (chyba tak to było) i to badanie Ci określi jak zachowywały się cukry w ciągu ost. 3mies.
napisz mi jaki miałaś wynik po 1 h
 
Ja to Wam coś powiem.Byłam na usg połówkowym i lekarz powiedział mi, że siusiaczek zniknął:-O
Teraz według niego widać jak na dłoni, że to kobietka będzie.
No i sama już nie wiem.
 
Natala1979 - niezły numer.
Mam nadzieje, że Dominikowi siusiak nie zniknie bo będzie mi wówczas Nadia musiała popylać w bojóweczkach moro:-D:-D:-D

Musisz kupować ciuszki w uniwersalnych kolorach , a na następnym usg zobaczyć czy nie odrosło nic...

 
dobrze, że nie kupiłam dużo chłopięcych ciuszków.Ale i tak niespodzianka była jak trzeba.I sama nie wiem czego się spodziewac.Lekarz z każdej możliwej strony zobaczył dzieciaczka i powiedział, ze siusiaka to tam na pewno nie ma...
 
Mi dwóch lekarzy potwierdziło chłopaka, na dwóch rożnych sprzętach...
No cóż moje 2 koleżanki dostały szoku po porodzie: z usg wychodziła inna płeć.
Jedna nawet powiedziała, ze nie chce zobaczyć swojego synka. Miała kupione dziewczyńskie rzeczy, marzyła o dziewczynce i na usg też wychodziło dziewczę. Oczywiście jest świetną mamą tylko tak jej sie pomieszało w głowie z tego wszystkiego.
Druga koleżanka miała sytuacje odwrotną- ale jej w zasadzie było obojętnie.
 
no ja się cieszę, ze się teraz dowiedziałam, a nie przy porodzie.na szczęście nie kupiłam jeszcze wiele ubranek.ale teraz bede kupować uniwersalne:-)
 
Ja to Wam coś powiem.Byłam na usg połówkowym i lekarz powiedział mi, że siusiaczek zniknął:-O
Teraz według niego widać jak na dłoni, że to kobietka będzie.
No i sama już nie wiem.
Natala to niezle:szok::szok::szok:a to ten sam lekarz? No moj mi na obu usg zapewnial ze u mnie jest dziewczynka,w dokumentach tez zapisal ze plec zenska:tak:no ale jak sie okaze ze to chlopak to mu wszytkie te rozowe nabytki rzuce na glowe:sorry2:choc ja tak na wlasne oczy dobrze nie widzialam ze to psiocha jest miedzy nogami i obiecal mi a raczej ja wymusilam ze teraz jak znow u niego bede i bedziemy sluchac serduszka to kolejny raz pokaze mi co za plec nie placac za to usg:-):-):-):-):sorry2:
 
reklama
Do góry