reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czesc Dziewczynki!
Byłam dzis raniutko w Lidlu i kupiłam ten reczniczek kapielowy z dodatkami, szły jak woda. Kupiłam rózowiutki, jest gruby podwójny, z myjka na piec palcow, maskotka i pacynka, czteroczesciowy za 36 zl Szczerze polecam, jak macie w poblizu Lidl.
zwolinka wózek atlantic wcale nie jest taki bylejaki, ja go zamierzam kupic,juz mam zamówiony,jutro ide odebrac, kuzynka ma taki i sobie go chwali ale mysle ze to tez
rzecz gustu.
 
reklama
Iwonko - bede wdzieczna za info o tych komisach. Bo, ze na google znajde, to wiem, ale ze Ty juz bylas w kilku, to moze mi doradzisz, do ktorych warto zajrzec.:-)
 
ok jak bedzie pamietal moj tata tez bo u niego krucho z pamiecia do nazw ulic jak i u mnie,zreszta ja jezdzilam tez dwa lata temu.
 
tyle nadrukowałyście że jeszcze nie zdążyłam wszystkiego nadrobić ale postram się doczytać co tam się działo :tak:

jeśli chodzi o konflitk to Moja mama miał konflikt z tatą i lekarz jej powiedział że jak zaszła w ciąży po raz 3 że na własną odpowiedzialność rodzi pani to dziecko :tak: i co urodził się Mój brat zdrowy jak ryba ani nie chorował ani nic ;-) teraz mam 24 lata i teraz On zostanie tatą :-)

a Ja właśnie robię gołąbki i już się nie mogę doczekać kiedy będe je jeść mniam ;-):tak:

Kamilka - z tymi pieniążkami to niewiem czy się wyrobicie :wściekła/y::no: Moja ciocia teraz jest na etapie budowy domku i już władowali 250 000 :szok: nio ale życzę powodzonka ;-):tak:

Ja właśnie wybrałam się z mężem w niedziele na basen i powiem Wam że było super ;-):tak::-) już się nie mogę doczekać na kolejną wizytę :-)

Aurelia - mój lekarz też nie był za ale go ubłagałam i obiecałam że tylko raz tygodniowo po godzince czasu i się zgodził ;-)

madamagda i agusia - gratuluje kupienia wózeczków ;-):tak:

Łania - nie jesteś sama :no: Ja też jeszcze nic nie mam :-( ale od lutego mam zamiar zacząść kupować :happy2:


 
Tolka, to dobrze, że Ci pozwolił, ale ja nie mogę ze wzgledu na stawiającą się macicę...Wiem, że to dla dobra maluszka, dlatego nie rozpaczam:-)
 
dziewczyny dzialka jest w swietokrzyskim w jedrzejowie kolo kielc dzialka jest za 39 000 a domek kupujemy drewniany 130m kw za 85 000zl caloroczny wychodzi nam o duzo mniej niz kosztuje murowany bo moja kolezanka sie stawia wlasnie i buduja domek murowany 120 m kw za 250 000 w stanie surowym... a my mamy juz z oknami i drzwiami... wiadomo ze trzeba wziasc wiecej jkredytu zeby zrobic ogrzewanie i oplaty w urzedach i wykonczenie w srodku chodzi mi o meblr itp wiec planujemy wzisc o 50 000 wiecej ae przynajmniej wiem ze swoj domek i kredyt na 30 lat w PKO jest dla mnie najkorzystniejszy dlatego ze rata jest 475zl.....

jesli chodzi o wozki to dziewczyny one sa supper ja niestety musze czekac na swoj do porodu heheh dopiero wytedy bedzie odebrany
 
ahai ten domek stawiaja w ciagu 3 miesiecy hehehe fajnie a jest o wiele tanszy i zdrowszy od murowanego... i dlatego juz zesmy postanowili ze tak zrobimy kupimy i dzialke i domek
a jesli chodzi o dzialki to u nas nie sa az takie drogie w granicy 30 000- 100 000 wiec warto napewno sie wybudowac niz wlozyc w mieszkanie zreszta a sie wychowalam na wsi i nie wyobrazam sobie mieszkac w bloku na krotko tak ale ie cale zycie tym bardziej ze mysle o dziecku zeby miala sie gdzie bawic i wyjsc...
 
reklama
Do góry