reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Wiktoria - dokładnie, taki zestaw to około 2000zł. Na nowy nie pozwoliłabym sobie bo byłby po prostu za drogi. A tak mam dobry sprzęt za nieco mniej niż połowę ceny :-)

Juz nie moge sie doczekać, żeby go obejrzec na zywo :dry:
Iwonka - ja z Mieszkiem chodze na basen - frajda jak nie wiem! Tymbardziej że u nas jest taki park wodny i z dzieciaczkiem mozna bez skrępowanie korzystać ze wszystkiego z czego samemu głupio mogłoby być. A tak razem z maluszkiem samemu szaleje sie jak dziecko
 
Zwolinka gondolka chyba w porzadku a co spacerowka nie ciekawa?
Ja to wogole jak patrze na te spacerowki i ten material po calosc w nogach dzxiecka i ten brud,bloto.. na tym materiale to mi sie wlasnie to nie podoba
 
Polka moja tez fikala ale tylem do nas tylko plecy i kregoslup widzielismy i glowke tylem..No ale tobie zycze ze bedzie inaczej.Mi lekarz mowil a moze pani sie polozy tak,a moze tak,a moze jeszcze ianczej i tak go pol godziny molestowalam bo chcialam zobaczyc buzke i nic...
 
czesc! wpadłam sie przywitać, bo chyba ze 2 dni mnie nie było... jakos nie mialam czasu, mimo, że na zwolnieniu jestem. mam gości w domu juz kilka dni i chaos w związku z tym, poza tym musialam do pracy tez wpaść, ponadrabiac zaległości itp. no i jestem po wizycie u gina, byłam rano, wszystko oki
potem was poczytam, bo pewnie sporo naklikałyście :)
narazie pa
 
reklama
a o komisie nawet nie pomyslalam... tylko jakos o allegro - era internetu.:-D A masz Iwonko jakies godne polecenia komisy??
Nie podam ci tak adresu bo ja zawsze samochodem z kims i nawet nie zarwacalam na to uwagi.Poczekaj pozniej moj tata [przyjedzie to sie go podptyam gdzie jezdzilismy.Ale jest tego troche.Jak sie jedzie trasa torunska w strone marek to po prawej stronie jest jeden maly a i tak nie bedziesz wiedziala.Poczekaj pozniej ci napisze,sa tez adresy w necie choc to nie wszystkie,bo nie ma tych co ja jezdzilam.Tam zawsze mozesz pojechac,zobaczyc na zywo i wyprobowac taki wozek.A na allegro to tylko co zdjecie... komis dziecięcy warszawa - Szukaj w Google
 
Do góry