reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Agusia, Magdamagda - super wózki... a ja dalej żadnej rzeczy jeszcze nie mam dla dziecka... mój Mąż uparł się czekać jeszcze z zakupami...

Wiktoria - nie zrozumialam o co chodzi...
 
reklama
Witam,u mnie pochmurno,dzis byla pobudka po 7 rano....
Magdalena no ciekawe ,ale korzonki?????no nic zobaczymy co moj mi powie gin,teraz tez mnie łupie z prawej strony w biodrze,czuje jak normalnie w kosci mnie cos tam strzyka

Wozeczki super dziewczyny,ja tez kupuje uzywany,dla mnie szkoda wywalac kupe kasy na nowa firmowke i kupie gondolke z fotelikiem a pozniej super spacerowke.
 
Wita, Was znów miałam długą przerwę na BB ale zaraz nadrobię zaległości. Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku;-).
Iwonko w sobotę idę na usg połówkowe do dr.Salti czy jak on tam ma na Targową powiedz mi jaki on jest i czy on przyjmuje czy ktoś inny ? z innego wątku zobaczyłam że do niego chodzisz to postanowiłam że też się do niego wybiorę:tak:
 
oj przepraszam nie wczytałam się dokładnie kogo to bolało w biodrze:baffled:, ale teraz już wiem że to Iwonkę.
jak sobie radzisz Iwonko z tym bólem? ja mam nie bardzo uporczywy, ale potrafi mnie wybudzić ze snu, i wczoraj zauważyłam, że idąc też może biodro się odzywać bólem.:shocked2: Tak się czuję jakby biodro musiało się posunąć pod naciskiem brzuszka chociaż nie mam jeszcze tak dużego...:confused:
 
On przyjmuje,no jak sie zorientowalas to ma akcent smieszny,przypuszczam ze to jakis arab, ale jest ok.Ja nie mam do niego zastrzezen.To jest maly gabinet,ale dobry sprzet ma.Wszystko tlumaczy robiac usg,co jest co itd....Da plytki z nagraniem z usg.No i zycze ci powodzenia bo moje malenstwo na polowkowym bylo odwrocone tylem i nic ciekawego ja nie zoabczylam......tzn buzki.
 
A, oki. Nie załapałam, przepraszam, bo w pracy robię kilka rzeczy naraz, a jeszcze piszę tu.:-D
Iwonka - tam gdzie chodziłam i idę na basen są fajne zajęcia właśnie z dziecmi w różnym wieku z tego co wiem. Często widziałam zajęcia z noworodkami w pieluszkach, super sprawa.:-)
A co do wozka, to też mam podejście, że używany, chyba, że nie uda mi się upolować jakiegoś ciekawego, to nowy trzeba będzie kupic...
 
reklama
Wrublik no nic nie robie.....az tak bardzo nie narzekam,ale nie jest to przyjemne...jak bede w lutym u gina to sie go podpytam.
 
Do góry