reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ok ja juz zmykam spac bo jestem wykapana i wysmarowana i po kolacji.....
Kurcze a mnei tez od jakiegos czasu cos lupie jakby w kosci udowej ,nie wiem jak to opisac,mam wrazenie ze w tyłku po prawej stronie szczegolnie i jak siedze lub chodze to boli mnie.Rano jest w sumie ok ale z godziny na godzine gorzej...
 
reklama
Iwonka - basen sobie chwale na ul. Abrahama (gocław/grochów). Jest duzy, zadbany, zjezdzalnia, jacuzzi, zajecia z bobasami, więc fajnie.:-)
Aurelia - no mi lekarz niby pozwolił, ale zobaczymy jak się będę czuła po jutrzejszym pływaniu...

Zmykam sprzed kompa, bo i tak za dlugo siedze przez ostatnie dni... 8 h w robocie a pozniej w domu jeszcze...

Dobrej nocy Dziewczyny!
 
Agusiaa super taka różnica wieku.
Nasz Julek będzie starszy o 2 lata i 1 miesiąc. No ale pieluszki już żegnamy. Jeszcze nosi pampersy do spania i na spacer, ale w domu już od bardzo dawna woła kupę, a teraz dochodzi siku. Czasami zdarzy mu się popuścić, ale już większość jest na nocnik. Ty też masz szansę wyprowadzić Mieszka z pieluszek do narodzin drugiego szkraba.

Łania ja w pierwszej ciąży chodziłam regularnie na basen dwa albo i trzy razy w tygodniu. Chodziła jeszcze inna ciężarna. W pewnym momencie musiałam specjalny strój ciążowy kupić. Ale czułam się świetnie, teraz nieco gorzej i dziś usłyszałam od lekarza "basen".
Mam od tego miesiąca pół etatu więc o ile mąż pomoże (w opiece nad synkiem) to się zmobilizuję i kupię jakiś karnet.

Iwonka2006 poczytaj w wątki o lekarzu co mi powiedział na dolegliwość, która odpowiada temu co ty opisujesz :(
 
No na razie jeszcze mam kompa, więc was podczytuje.
Ja też myślałam,że zacznę na basen chodzić , zwłaszcze,że mam niezłe bóle pleców, więc na pewno pomoże.
No a poza tym u nas ok. Jutro i pojutrze mam wolne , to sobie odpocznę. Wybieramy się z koleżanką na sklepy i obawiam się, że nowe ciuszki się pojawią...
Póki kompa mam póty będe z Wami.
Cieszę się,że wszystkie Maleństwa się dobrze mają i pozdrawiamy ich Mamusie
 
Dzień dobry!:-)

Magdalena25 - a z jakichś powodów ten basen Ci lekarz zalecił? I mam pytanie odnośnie zmiany pracy na pół etatu - czy to jest ukłon pracodawcy w Twoją stronę i dalej pracodawca płaci tyle samo?? Bo z chęcią pracowałabym na pół etatu, bo 8 h i więcej to coraz ciężej..

A tak pozatym to z dnia na dzień brzuch mi rośnie chyba coraz szybciej, nie wiem czy Wy też macie takie wrażenie...

Miłego dnia!
 
madamagda - no to przybij piatke - ja tez wczoraj kupiłam wózek! :-)
***PEG PEREGO***Zestaw (głęboki wózek +fotelik) (295417311) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. gondolka i fotelik wpinany - wszystko co potrzebuje bo spacerówkę Mieszko ma superancką :tak:
magdalena - co do siusiania na nocnik to juz było super, ale sie pochrzaniło. :baffled: Mieszko dostał zapalenia napletka jakos w listopadzie i od tego czasu nocnik średnio mu sie podoba. Nie chcę go zmuszać bo w ogóle przestanie na niego siadać. Może za jakis czas wzmożę działania, narazie mu odpuszczam jak protestuje.

a dzisiaj jestem normalnie skopana - dzidzia mnie kopie jak szalona, nadrabia zaległości ;-)
 
Jeju jak dawno tu nie byłam i nie pisałam, ale może częściowo nadrobię.
Na ostatnim usg lekarz powiedział, że dzidziuś prawidłowo się rozwija:-), więc odpuściłam sobie strachy, że coś jest nie tak skoro tak ciężko mi idzie z nabieraniem wagi. Od początku ciąży nie przybyło mi jeszcze nic, ale brzuszek widocznie rośnie.
Ostatnio też poczułam dolegliwości w lewym biodrze, podobne jak pisała Wiktoria, tylko ja mam częściej w nocy. :confused:
 
My wczoraj dostaliśmy wózek od znajomej- super lekką spacerówkę- w porównaniu z tym moim kolosem. Coraz bardziej mam go dosyć i zastanawiam się nad jego sprzedażą. mam baby design- atlantic, jest ciężki, zaczyna się cięzko prowadzić i wydaje mi się że Wiktor w spacerówce ma mało miejsca:-( a do tej spacerówki dostaniemy też gondolkę więc albo zostaniemy tylko przy tym albo kupimy jakis inny ;-)
 
reklama
zwolinka to wklej zdjecie albo daj linka :-)

wrublik Iwonke bolalo bioderko ;-)

agusiaa czy mi sie wydaje ale on chyba kosztuje ok 2 tysiecy nowy nie ? rozmawialysmy o nim na ktoryms z watkow :-) ale zauwazylam ze majoweczki juz sie w wozki zaopatruja :-) i to jedna po drugiej


asiaa ja sobie mysle tak ze jesli maly bedzie tak ja w brzuszku w nocy fikal a w dzien spal to bede i ja musiala przestawic na nocny tryb zycia hehe :-)

cfcgirl ja tez o tym mysle musze pomyslec o karnecie jakims, co prawda mam na wojskowy za friko bo maz zawodowy ale tam bedziemy jezdzic puzniej bo maz narazie w innej jednostce jest

Łania fajnie masz u nas takiego niema

Iwonka moze to od brzuszka od ciezaru :baffled: mnie ostatnio kostka zlapala jakis nerw i tez myslalam co to takiego...
 
Do góry