reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam serdecznie.Nadrabiam zaległości. Czytam co napisałyście przez ostatnie dni. Ja nadal pracuję, ale planuję za 3 tygodnie iść na zwolnienie. Dzisiaj mam straszny katar i boli mnie głowa.Chyba to zatoki. Ale cieszę się że nie mam gorączki:)Wczoraj miałam wizyte u ginka i wszystko jest ok:) Słyszałam serduszko Julci:)Dzisiaj nie spałam od 4 do 5 bo Julka się bawi albo ćwiczy:)Pozdrawiam wszystkie Majóweczki
 
reklama
oczywiscie ze ja sie nie gniewam poprostu nie mam chorob i nie przechodze nawet kataru.. nawet bedac na tych studiach nie zwracam na wszystko uwagi bo bym sfiksowala... i wszystlkim sie martwila... mam jedynie rwe kulszowa ktora coraz bardziej mnie unieruchamia i gorszy bol jest z dnia na dzien... lecz ja niestety nie mam wszystkich badan ktore wy macie juz dawno ale to z tego wzgledu ze moj lekarz byl chory i w szpitalu i chodzilam od jednego do drugiego i oni jedynie badali stan pochwy i nic poza tym...dopiero teraz nadrabiam te badania i jednym z nich jest sprawdzenie konfliktu..:tak::tak:

A jeszcze jest jedna sprawa.. teraz medycyna idzie do przodu.. ale nie wszedzie jedno miasto jest do przodu inne do tylu wiec nie mozna byc wszedzie w kraju na jednym poziomie...bo jeden wie wiecej ma lepszy sprzet a inny niestety jest niedouczony i z gorszym sprzetem... Dla mnie jest to wazne bo jednak to trzeba pilnowac niektorzy uwazaja ze caly postep w medycynie na ten temat to zalatwia zaszczyk po porodzie.... tak samo jak wazny jest dla was badania na toxo tak i sa wazne i na tym samym poziomie badania o konflikt... :-:)-:)-(

oczywiscie u mnie usg wychodzi super dzidzia jest bardzo ruchliwa kopie jak oszalala ale to tylko usg i nie ukazuje wszystkiego dlatego dopiero w moim przypadku te badania beda wazne bo sa pierwsze i bardziej szczegolowe...:tak::tak:

i tez sie nie gniewajcie ze tak sie trzymam pazurami tego tematu poprostu chce zeby bylo ok i napewno bedzie ale czekam na potwierdzenie...
 
sorry ze tak truje... u mnie dzis nudno caly dzien spedzilam nad ksiazkami juz mi sie w gowie lasuje a ta anatomia to sie chyba nie skonczy... i w dodatku tak mnie tylek boli i krzyz od tej rwy ze ie moge juz siedziec i chodzic masakra jaki to jest bol!!!!!!!!

chcialbym isc na jakies zakupy... wogoe t wam powiem ze najlepiej mi humor poprawilo ze mozemy sie z mezem ubiegac o kredyt hipoteczny jejejejejeje wiem ze mozemy stawiac domek.... cale szczescie mysle ze 160000 nam starczy...bo wychodzi nam za dzialke i domek 130 000zl :tak:fajie bo wiemy ze z tesciami cale zycie mieszkac nie bedziemy hehehe
 
Witam po jednodniowej przerwie.Wrocilam do pracy,zaczelam chodzic na basen i nie mam czasu na nic.Nawet ostatnio na sen,nie jestem w stanie isc spac wczesniej niz ok 1 w nocy a o 8 wstaje :(
Co do dzieci to ja chcialabym miec takie swoje urodzone tylko jedno a kolejne zaadoptowac,juz wiele lat temu tak wymyslilam.Tylko problem z moim mezem,ktoremu sie pomysl srednio podoba i z domem bo on ma maly domek a ja mam male mieszkanie.Ale moze kiedys uda nam sie dorobic wiekszego domu.
Kamilka domek i dzialka za 130 000 to baaaardzo tanio.Ja rok temu za moje male mieszkanko dalam ok 155 000
 
MM - ja jutro się na basen wybieram! Dzis przymierzylam kostium, no to sie obsmialam... strasznie smiesznie wygladam taka brzuchata, jak bym sie miala toczyc...
a o do 130 000 za dzialke i domek, to faktycznie malutko... za tyle to ciężko samą ziemię pod warszawą ciężko znależć...:-(
 
kamilka a jaki rejon miasto tej dzaleczki pracuje w biurze nieruchomosci tak pytam zboczenie takie :baffled: no ale jak Ty liczylas malutko w trojmiescie Słupsku ogolnie na pomorzu kawalerki by za to nie kupil moze za 160 tys ale zaznaczam kawalerke

sylwie ale tak szczeze to naprawde wiecej ciuszkow dla dziewczynek jest :-)

Łania ja chce jechac do parku wodnego ale musze mojego M wyciagnac jak teraz tak piszesz to mysle ze bede musiala zrobic przeglad nie chodzi o brzuch ale o czesc gorna stroju hehe:confused: a jaki masz dwu czy jedno czesciowy chyba nic nie szkodzi ze w ciazy i dwu czesciowy :baffled: najwyzej bede przyciagac tlumy gapiow :-D

madamagda fajniutki jak juz go odbierzesz daj znac a tak wogole ile kosztuje nowiutki ? bo ja tez kupuje od kogos i 50 pare procent taniej mi wychodzi

asiaa moj maly rozrabiaka tez o tej porze robi poranna gimnastyke :-D
 
Wiktoria - w kostium jednoczesciowy...jakos na basen zawsze byl jednoczesciowy, a na plaze dwu.. brzuch i piersi ledwo sie mieszcza.:-D Ale co tam, nie na rewie mody ide, a poplywac... chociaz przed ciaza duzo chodzilam na basen i nie widzialam ani razu ciezarnej w zaawansowanej ciazy, czyli z brzuchem wielkosci mojego...
 
reklama
Do góry