reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Tak ja wszystko pralam,co tylko dla uzytku dziecka a malo tego bo moja jest alergikiem i nasze rzeczy z poczatku tez musielismy prac w Loveli bo co z tego ze dziecko mialo w tym wyprane jak buzia dotykalo do naszych ubran,czy lezalo w naszym lozku i poscieli,wiec wszystko pralam w tym.Zreszta tak mo polecila pediatra:) I to szlo jak woda niestety dlatego juz zaczynam robic zapasy
 
reklama
Prasowalam z [poczatku pozniej juz nie,ja tez lubie takie male rzeczy prasowac ale z czasem to sie znudzilo,i czlowiek nie mial za bardzo checi bo te nie przespane nocki,ciagle karmienie,przewijanie. ach jak cudownie znow to bedzie przezywac:-p:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Katja, mi ginekolog powiedzial, ze do 22 tygodnia moge nic nie czuc, wiec nie ma co sie stresowac raczej... poprostu nasze dzieci postanowily troche poleniuchowac w brzuszkach...;-) Pozatym widze, ze mamy prawie taki sam termin porodu, więc może i teoja dzidzia lada moment da znać o sobie. A ja czulam przedwczoraj, a wczoraj i dzisiaj tez narazie nie... coz, kazde dziecko ma inny temperament.;-)
 
a ja nic nie prałam wszystko tylko wyprasowałam. Kupiłam proszek Jelp razem z płyniem do płukania Jelp i jak proszek mi się skonczył przeszłam normalnie na persil, ale nawet nie żaden sensitive tylko taki w jakim my pierzemy i małej na szczęście nic nie było. Teraz wypiorę tylko ciuszki po Mai a te nowe wyprasuje również kupię Jelp
 
Łania, Katja - mamy wszystkie zbliżony termin porodu. Ja coprawda poczułam pierwsze ruchy juz jakis czas temu, ale zdarzają sie takie dni, że musze się naprawdę mocno wczuć żeby coś czuć. Od soboty byłam taka zabiegana, że wydawało mi sie że maluszek w ogóle nie daje znac o sobie. A kiedy wczoraj wieczorkiem leżałam z wywalonym do góry brzuchem z nastawieniem, że sie nie ruszę dopóki nie poczuję to udało się! Myslę, że ruchy naszych Maleństw są tak delikatne jeszcze że nie ma co sie przejmować!
 
Hje dziewczyny
a ja dopiero sie zwleklam z lozka boli mnie caly czas dol brzucha od wczoraj....tylko bardziej mnie chyba od pachwin ciagnie... straszne to jest a i ten kregoslup coraz bardziej nawala...
ja tez juz kupilam lovele sprobowalam ja na moich bialych rzeczach i okazuje sie ze ladnie dopiera jasne rzeczy...

aha i od znajomej bo urodzila w grudniu slyszlam ze najlepiej miec dwa rozki bo jak upierzemy ten jeden to przydaje sie drugi ona tak ma i rekawiczki dla maluszka ze trzy sztuki bo okazuje sie ze gumki sie szybko rozciagaja i spadaja szybko
 
Agusia, no tez mi sie tak wydaje. Ale poprostu jak sie czyta wypowiedzi innych majóweczek, ze ich pociechy w brzuszkach ostro juz daja o sobie znac, to automatycznie czlowiek sie zastanawia czy u niego wszystko w porzadku:-)
 
Witajcie majóweczki!!!
ja humorek mam taki sobie główka niestety nie odpuszcza za nic ale przynajmniej za oknem ładnie świeci słonko na obiadek wstawiłam żeberka w czosneczku i tymianku bo mnie naszła straszna ochota :blink::blink: widze że temat prania i prasowania ubranek na topie i ja już nie moge się tego doczekać a co do ruchów dzidzi to ja czasem czuję takie kopniaczki że jestem aż w szoku a czasem tylko czuje takie smeranko albo gulganie :tak:
Miłego dnia kobietki i dużo zdrówka dla wszystkich
 
dziewczyny jak poczujecie dzieciatko to rados wielka ale ja juz sie nudze tym bo moja kopie caly czas jak oszlala wszystko mnie boli szczegolnie boki brzucha bo tam dostaje kopniaki a jak zakopie mi w pecherz lub pod zebra to MATKO MOJA!!

a ja ma coraz gorszy problem z rwa kulszowa i zaczyna mi wszystko dokuczac.... a wczoraj jak sie poplakalam z bolu bo czasem taki jest ze tylko ryczec to moj maz przyszedl przytulil mnie ucalowal i powiedzial ze przeprasza ze zrobil mi to dziecko...heheh bo musze tak cierpiec... :tak::tak: wiecie co on jest kochany ale zapomnial chyba ze razem sie na nie decydowalismy
 
reklama
A od jutra w LIDLU sa zajefajne ręczniki frotowe z kapturkiem dla bobaskow w róznych kolorkach w komplecie z myjką, maskotką pacynką i zwyklą maskotką za 36 zł:-)
Chyba pojde kupic bo jeszcze nie mam.
 
Do góry