reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka no to super :-):-):-)

a tak poza tym zapomnialam sie pochwalic ze termin do laryngologa mam na 5 lutego ech ..brak slow a jak zapytalam czy w przychodni jest okulista to powiedziala mi jest ale przyjmuje tylko prywatnie. Kurka do gin chodze prywatnie no i juz przesada by byla jakbym miala jeszcze placic za okuliste i laryngologa !!! to raz ze kasa a dwa i tak wychodzi na to ze jaki by nie lekarz i tak trzeba prywatnie ... to jest poprostu smieszne a jak ludzie nie maja pieniedzy na lekarza !! i chodza to takiej baby jak u nas w przychodni ktora sie przyczynila do wielu poronien miedzy innymi ostatnio znajoma mowila ze jej kuzynka ona ja zbadala a ta puzniej tak brzuch bolal ze szok i poronila kilka lub kilkanascie godzin po wizycie u ginekologa poloznika !!
 
reklama
reklama
Hej babeczki ja wlasnie wrócilam z Arkadii, bylam po wyniki badan na szczescie wszystko ok glownie balam sie toxo moja kolezanka niedawno byla w ciazy i niestety chorowala bidulka na to choróbsko pól ciazy przeplakala, ale na szczescie wszystko w porzadku.
przy okazji bylam pochodzic po wyprzedazach w sklepach z dzidziowymi ciuszkami ale niestety wielkie nic jesli chodzi o przeceny...:-(
agusia, Lania W dzieki za slowa otuchy pewnie jest wlasnie tak jak mówicie ale co zrobic jak glupie mysli do glowy sie pchaja:baffled: ja czasami mam jakies takie bulgotniecie i mam wrazenie ze to juz to a potem stwierdzam ze to napewno jelita, moze gdyby to byla druga ciaza to bardziej trafni moglabym ocenic to co sie dzieje a tak to poprostu czekam na porzadnego kopniaczka.
Ale tak jeszcze pozwole sobie dodac ze stasznie nieprzyjemnie dzis na dworze:no:brrrr...a rono tak fajnie zapowiadal sie dzien.
 
Do góry