reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

witam dzewczyny:happy2:
wiecie może jaka macie długośc szyjki macicy bo mi lekarz powiedział ze sie skrócila i ma jedyne 2cm a ile powinna mieć ?nie spytałam go bo ten lekarz to taki BURAK wielki profesor który badał mnie w szpitalu
u mnie dziś pięknie świeci słonko a ja nie moge wyjść leże sobie świeże powietrze wdycham przez okno SUPER :-)
miłego dnia:tak:
 
reklama
Iwonka masz racje kochana gadanie ja tez tak mialam ze nie wyobrazalam sobie jak to ze moglby byc chlopczyk !!!! a teraz wiem ze to nie ja tylko gadanie u mojego M sa sami chlopacy jego siostra ma trzech synow i babcia ciagle ze wnunia wnunia i tak wszyscy a to sie udziela jak najbardziej .... ja juz mam w D to nasze dziecko i my bedziemy szczesliwymi rodzicami a nie ze dla czyjegos zadoolenia ma byc syn czy corcia... po jakims czasie zastanowilam sie a dlaczego nie chlopak jak sie dowiedzialam przeciez to nasze pierwsze dziecko ale otoczenie potrafi wywrzec wplyw na cos niewiem jak to nazwac ale udziela sie i jest dosc chore... nie pisalam bo niemyslalam ze tez takie macie problemy (choc co to za problem zaden wazne zeby zdrowe)
 
nati281 powinna mieć 2-3 cm, zagożenie jest gdy spada poniżej 2 cm, tak słyszałam od lekarza w I ciąży

jejku dobrze że też macie, takie schizy dot. płci, bo ja już myślałam że coś ze mną nie tak, od wczoraj gryzę się czy o tym pisać czy nie..............bo tak jakoś głupio mi było
 
Nati ja mam napewno krotsza niz normalnie przed ciaza,mowilam lekarzowi o tm i mnie zbadal i powiedzial ze jest ok.Tak ma byc.Ale nie wiem ile centymetrow.tez mysle ze okolo 2.
 
Tak patrze na wasze suwaczki hmmm od ktorego mc zaczyna sie 6 miesiac :-)

nati z tymi lekarzami to udreka naprawde ech...

maja niewiem dlaczego ale ludzie sa dziwni jakby z ksiezyca spadli jak mozna sie nie cieszyc z dziecka bo plec ludzie sie zachowuja dziwnie jesli chodzi o czyjas rodzine nie pomysla ja tez bym sie nie przejmowal przejmowala ze dwie dziewuchy lub dwoch chlopcow
 
to dobrze może bede troche spokojniejsza :tak:żeby ten brzuch mi sie tylko nie robil twardy i będe szczesliwa na szczescie nie biore juz zastrytków na podczymanie jedyne tabletki rozkurczowe jeszcze przez kilka dni i tez odstawie i bedziemy obserwowac co sie bedzie działo
 
Wiktoria 6 miesiac od 6 miesiaca;-)
20 tygodni to jesp polowa czyli 4,5 miesiaca 22 tygodnie to jest 5 miesiecy a 22 i 1 dzien poczatek 6 miesiaca:-)tak sobie obliczylam czyz nie tak wychodzi ?:confused:
 
Kurcze tak się rozpisujecie że nim przebrne przez wszytko to juz brzuszek daje znac o sobie i musze iśc poleżeć :confused::confused: zazdroszczę Wam tych wszystkich zakupków bo ja ani porządnie wyjść anie kupować niewiadomo co dla mojej niespodzianki jest mi wszystko jedno czy to będzie córcia czy synuś ot ze względów praktycznych chciałabym wiedzieć :tak::tak:
Aurelia tylko wszystko powolutku i spokojnie a będzie dobrze:tak::tak:
Iwonko gratuluje moderowania i Twoja córcia przesłodko wygląda na zdjęciach :tak::tak:
Wybaczcie że do reszty nie napisze tak z osobna ale mało się nie pogubię w tym wszystkim gratuluje mamusiom które poznały płeć maluszków i wszystkim życzę dużo zdrówka bo widziałam że ostatnio jakis napad choróbsk na majóweczki nastąpił ja tez byłam ostatnio chwilke na oddziale bo mnie zaczęły męczyc bolesne skurcze i wolałam nie ryzykować na szczęście po badanku puścili mnie do domku trzymajcie się :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
hej dziewczyny ja dopiero teraz niestety dluzej mi zeszlo u kardiologa bo gigant kolejka byla a mimo mojego brzuszka nikt nie chcial mnie przepuscic dopiero taka babunia popatrzyla na mnie i powiedziala ze mnie pusci... kochana kobietka a reszta chciala ja zjesc za tyo zywcem!! ale cale szczescie bylam 10min i nie czekalii dlugo... z sercem nic sie nie dzieje wiec nie ma przxeciwskazan do porodu naturalnego...od kardiologa teraz czeka mnie neurolog o ta rwe kulszowa.... i okulista...
 
Do góry