reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
To niech sobie jedna z drugą wezmą WAPNO na uspokojenie, a nie sieją panikę wśród ciężarnych.
 
Witam wszystkie majóweczki czwartkowo:-)
dla agusi i wiktorii wielkie gratulacje z okazji polmetka:-) no teraz to juz z górki kochane.......
Iwonko gratulacje z okazji pelnionej funkcji moderatora:tak:
jak czytam co piszecie o tych kobietach to mi slabo.....naprawde az zal tych biednych dzieci...
 
Szopek to ,ze kobita o kwasie foliowym nie slyszala to jeszcze jestem w stanie zrozumiec po tym co przezylam u gin na wizycie.Wyobraz sobie,ze jak poszlam w 4 tyg ciazy do gin i pytam czy mam brac kwas foliowy to powiedziala ze nie trzeba.:szok:A wszedzie trabia ze juz na kilka mcy przed ciaza powinno sie brac.
To wapno leczace plameinai to hit sezonu:-D
 
Z kwasem foliowym to sie osłuchałam też dużo opowieści, przede wszystkim : ja nie brałam a moje dziecko jest normalne. Z alkoholem : ja piłam a jest normalne itd. Wystarczy dziecku jak mamusię ma nienormalną:-p.
Nie mówię tu o matkach sprzed 20 lat , ale o w miarę lub całkiem młodych !!!
 
ja bralam kwas foliowey nie cale dwa mc przed zajsciem w ciaze "folik" a z tym kwasem to racja moja szwagierka mowi ze owoce jadla :baffled:

acha moj M wroil wybieramy sie do tesciow wiec pewnie odezwe sie w niedziele lub poniedzialek bede za wami tesknic kochane sloneczka
trzymajcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie i malenstwa :-):-):-)
 
Maja ja znam dwie Jagody,obie nasze ciocie.:)
Wiktoria Milego pobytu u tesciow.:)

A ja powoli sie szukuje do gina i na spotkanie z moim malenstwem na usg :)
 
Iwonka fajnie ze jestes moderatorem:tak: gratulacje:-)a ja jestem zla bo dzwonili dzis do mnie z kliniki i zmienili mi wizyte na srode :wściekła/y:a myslalam ze jutro zobacze moja dzidzie:-(obskocze watki i lece prasowac poki maly spi;-)
 
reklama
Dzisiaj byłam w TESCO na tej wyprzedaży, po prostu rewelacja. Jestem bardzo zadowolona bo już mam tyle rzeczy, ciuszków już nie będę kupować, bo po prostu nadmiar się przewala i powkładałam resztę do kartonów.
To jest moja komoda, zamieściłam tez zdjęcia ciuszków na wątku wyprawka, zobaczcie jakie śliczności można kupić od 4 zł.


Aurelia
ja też byłam w TESCO w Magnolii ok 11:00-12:00 .
 
Do góry