reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
wiem dzieki fajnie ze zauwazlylas :-):-)

co doprzedszkola jak ja chodzlam do podstawowki nie pamietam ktorej klasy mama odwozila siostre do zlobka puzniej mnie do szkoly i kasia zawsze plakalam no to ja zawsze z nia az wstyd bo jak puzniej do szkoly ? smiac mi sie teraz az chce z tego
 
I ja witam połówkowo - jak Wiktoria! Ciekawe czy urodzimy dokładnie tak samo?

U nas fajniutkie słoneczko za oknem...

Co do zakupów dla maluszków. Ja akurat zaczęłam od tej drugiej strony, czyli 2 tygodnie temu kupilismy komody. Tzn dokupilismy do kompletu do sypialni z VOX-u i narazie stoja puste. Myslę, że pod koniec stycznia wyslę mojego męża do piwnicy po ciuszki mieszkowe z pierwszych 3 misięcy jego życia i po ich przeglądzie technicznym udam sie na zakupy. Wszystko dlatego, że 24 stycznia licze na pozanie płci Fasolki. Biada jak nie !!!
 
tak, Maja chodzi pierwszy rok do przedszkola, nie miała pełnych 3 lat ale przystosowała się świetnie, choć jest takim nadwrażliwcem. Nadal woli bawić się sama niż z dziećmi, nie lubi hałasu i jak przychodzą do nich starszaki, ale z tygdnia na tydzień jest lepiej. No i jest najmłodsza bo to grupa łączona trzylatków z czterolatkami.
kurczę, sama się sobie dziwię, ale nie mogę jakoś przkonać się że mam drugą dziewczynkę :zawstydzona/y:, nadal jakoś podświadomie czuję chłopaka :-( No ale przecież to już 23 tydzień więc lekarka nie mogła się pomylić chyba. Muszę się pogodzić z tym, że już nie zaznam tego jak być mamą chłopca....aż mi głupio za te myśli
 
Maja ja dzis czekam na potwierdzenie,pewnie ze fajny chlopak bo to zawsze inne wyzwanie.No ale dziewczynki sa zawsze jakos tak pozniej blizej mamy i poplotkowac bedziemy mogly z coreczxkami.Ach zobacze ja dzis.Mi w glowie tez jakos inaczej ....choc chcialam dziewczyne to sie przestawilam na sile na chlopaka bo tak mi wszyscy wrozyli i teraz dlatego mam metlik.
 
jasne, tylko musze przetrawić ;-)to chyba dlatego że do kogo nie zadzwonię to się mnie pyta czy M zawiedziony że panna :wściekła/y:. a ja na to ze mówi ze nie, i tak mi jakoś dziwnie, bo co to za różnica do cholery, no ale w głebi duszy niepokój zasiany czy aby napewno się cieszy z drugiej córy, coć zapewnia ze bardzo
 
reklama
u nas w domku było lekkie zawiedzenie że będzie dziewczynka... :tak: chcieli kolejnego chłopaka :baffled: hihi ale jakoś chyba przeszło bokim i już nic nie mówią :happy2: wiec u nas będzie u nas prawie po równo czyli trzech chłopaków i 2 dziewczyny + pies suczka :-)
 
Do góry