reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam się i ja:-)
Watek zapyla strasznie szybko, już nie wiem co miałam napisać!!
Wczoraj u lekarza dowiedziałam się, że z brzuszkiem już lepiej, nie stawia się tak bardzo. Mam sie oszczedzać, brać leki rozkurczowe i się nie wkurzać;-).
Ulżyło mi troszkę.
Ale zeby było wesoło to dzis z kolei okulista:tak::tak:. Trzeba sprawdzic w jakim stanie mam siatkówke i jaki poród mnie w związku z tym czeka. W życiu się tak po lekarzach nie nachodziłam.

Iwonka, powodzenia na usg połówkowym i oby się płeć maluszka potwierdziła!

Przede mną też zakup komody, ha ha też z Ikei. Przewijak też będę miała na łóżeczko, sprawdzone i wygodne.

Madamagda, ja dziś też jadę na podbój Tesco, tylko do Magnolii!!Zobaczymy co tam mają i po ile!!
 
reklama
Aurelia, takie nasze życie, nalatamy sie po lekarzach, narobimy badań, że ho ho! Ale napewno warto i trzeba być ostrożnym. Jak sobie pomyślę, że moja mama będąc ze mna w ciąży poszła do gina dopiero w 5 m-cu i była to jej pierwsza wizyta w życiu, to włosy dęba stają... ale kiedyś były inne czasy...
 
Cześć :)

ja ostatnio nie mam za dużo czasu na pisanie, ale podczytuję Was na każdym z naszych wątków. My w sobote jedziemy na 8dni do Szklarskiej Poręby na narty (ja jako obserwator...) w przyszłym roku sobie odbije :) ostatnie zakupy zrobione :) w koncu udało mi sie kupic odpowiednie gogle dla mojego synka, ciesze sie bardzo bo normalna cena i moze nosic swoje okularki eazem z goglami :happy2:
ja również byłam 2dni temu w Tesco i kupilam ciszku po 2 do 7 zł max super :tak:
 
:-Dminka no to nic tylko udanego wypoczynku i korzystaj ze swiezego powietrza ja bylam tak jakies cztery lata ttemu i odwiedzilam hotel Las :szok: ale wypas maja

juana mowisz inne czasy taaaa... :baffled: moja szwagierka urodzila we wrzesniu 07 synka a w czerwcu poszla pierwszy i osytatni raz do gin i tylko po to by spytac co bedzie (ma dwoch synow) lekarz zobaczyl ze niema wynikow karty ciazy nic i odpowiedzial "tylko po to pani tu przyszla" .... wcale mu sie nie dziwie kazal jej isc na ktg w sierpniu ale ona ... zapomniala !!! wogole jak sobie pomysle przez co bede przechodzic to szlak mnie trafia ostatnio probowala mnie uswiadomoic kupowanie nowej kolderki z podusia ( to akurat uwazam ze powinno byc nowe chyba ze sie ma po bracie) alebo ze lozeczko nie potrzebne jej dziecko jest juz duzo i spi w wozku czujecie we wrzesniu sie urodzil 3 !! karmi go tylko cycem a maly nie spi i sie budzi co pol godziny bo jest nie dojedzony niewygodnie mu a poza tym przegrzany ( w domu 27 stopi dziecko w czapcei czym tylko mozliwe bo ona go kompala !!!)

wiecie tak mi zal tego malego ze az mi serce peka jak to widze to jej trzecie dziecko a... brak slow jak o tym wspominam cisnienie mi skacze

anusiasac hehe ja tak mialam z moja mama ale juz sie nauczyla
 
witam Was , ja zaprowadziłam dziś Maję do przedszkola na bal. jest przebrana za wróżkę ale byłą spięta, az mi się jej żal zrobiło. Mam nadzieję że dobrze się bawi :)
WIKTORIA- jak słysze takei opowieści to mi mrozi krew w zyłach, ale niestety tacy ludzie są wokół nas....
minka_12 miłego wypoczynku, my zmykamy na tydzien do wisły w przyszłym tygodniu
Aurelia79 powodzenia u lekarza i miejmy nadzieję że to już ostatni sppecjalista ;)


aaaaaaaa, cholerka nudzi mi sie na tym zwolnieniu, a to dopiero 3 dzień, a w pracy zapowiedziałam że już do końca....no idę sobie kawkę strzelić
 
Minka, super! Nie poszalejesz na nratach, ale przynajmniej zmienisz klimat i poodpoczywasz sobie. Bawcie sie dobrze!!!
Mój mężuś jedzie dzisiaj po nowe narty, a potem odsyła mnie z młodym do mojej mamy i bęedzie szaleć. Ale mu zazdroszczę! Ale tak jak Minka odbije sobie w przyszłym sezonie.

tak szalejecie w tym tesco, ze koniecznie dzisiaj tez muszę, bo sobie potem nie daruję...

Wiktoria, aż wierzyc sie nie chce i szkoda dzieci. Ale trafiają się jeszcze takie "egzemplarze". Ja mam taka znajomą w moim wieku, która ma 3 dzieci i dwie "nieudane" ciąże za sobą, z czego jedno dzeicko już nawet rodziła!!! w domu... ale umarło... Zgroza bierze! I ona ttak spokojnie o tym opowiada. A przy ostatniej ciąży lekarz chciał jej założyć szew na szyjkę, bo za bardzo jej sie skróciła, to ona powiedziała, że nic sobie nie da zrobić, obraziła się na lekarza i więcej juz nie poszła. Cud, że donosiła ciążę...
Jednak ciemnogród jeszcze panuje...
 
Aurelia ja tez ide okulisty ale w nastepnym tygodniu, a i puzniej na czyszczenie uszu :baffled: bo mi sie jedno dziwnie przytkalo .....:baffled:

juana mnika ja nawet jak o tym pisze denerwuje sie a najgorsze jest to ze to meza siostra i dosc czesto mamy z nimi stycznosc wiec mi tak zal tego malego ze szok z poczatku jak tylko razem bylismy itd to moj M sie zloscil ze ja obgadauje do dzis nie lubi jak w negatywny sposob o niej mowie ale akceptuje to ze ja jestem inna w stosunku do dzieci i ch wychowania przeprowadzilismy rozmowe ze nie pozwole zeby Tesiowa i ona wprowadzaly jakies glupoty co do wychowania naszego synka no i na szczesciie przyznal mi racje i zawsze sie odzywa jak ja protestuje a ona lub tesciowa probuja mi cos uswiadomic ( z tesciowa niema problemu tak bo sobie nie daje ) moze nie latwiej ale inaczej sie czuje jak on mnie popeira w ich towarzystwie a do konca roku bedziemy mieszkac z tesciami oni sa kochani ale jak wkracza raz na jakis czas ich corcia to sa strasznie za patrzeni w nich i dzieci czasami mysle ze to ze wzgledow materialnych (oni maja juz swoje M a my nie on jezdzi pracowac zagranice i ma troszke wiecej niz moj M na etacie zawodowego zolnieza ) moze jeszcze nie dorosli ze bedziemy pwazna rodzina bo do dzis mowia na nas mlodziez ( nie przeszkadza mi to )

oj sory chyba sie rozpisalam za bardzo ale o tym to by mozna bylo pisac i pisac bo jedno zdrugiego samo wychodzi ech... ale niema co narzekac
 
Wiktoria to straszne co piszesz.....:(
Minka udanego wypoczynku :)
Aurelia no od lekarza do lekarza ale to i dobre dla nas jak sie tak przebadamy od stop do glow bo gdyby nie ciaza pewnie malo ktora by tak odwiedzila lekarzy kontrolnie....
Maja twoja coria chodzi pierwszy rok do prsedszkola? Jak sie jej podoba? Jak bylo z poczatku?

Denerwuje sie dzisiejsza wizyta,ale to normalne i do tego dopiero na 18:00 sie zapisalam...
 
reklama
Do góry