reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
No nie obarczajcie kotkow wina za toxoplazmoze,ja wiem ze to zart ale kurcze tak mnie denerwuje ciemnota narodu co do toxoplazmozy.Az mnie skreca jak ludzie wyrzucaja koty z domu bo zona w ciazy itp:szok:.:wściekła/y:A co niektorzy to nawet inne zwierzeta bo mysla,ze sie mozna od nich zarazic.:szok::wściekła/y:Najwiecej zakazen to ludzie maja z okresu dzieciecego z piaskownicy a nie od domowego wlasnego kotka:-D
A co do szafki na ciuszki dla malucha to ja tez komode zamierzam kupic.Wypatrzylam sobie w ikea taka w kolorze brzozowym bo mi juz inne meblowe kolory sie znudzily.
 
mm81
popieram co do powiązania kotków i toxo, ja też raczej od kociska się nie zaraziłam, na 100 % od brudnych owoców i warzyw prosto z krzaczka. :-):-):-)
A co do komody to w sypialni gdzie będzie też stało łóżeczko mam superowe 2 komody z szufladkami, bardzo się teraz przydaje na ciuszki i inne duperelki dla dziecka.
 
Dobrej nocy Dziewczyny!

Ja jakoś po tylu godzinach w pracy przed kompem, nie mam już dzisiaj siłki siedzieći pisać za dużo...

Kamilka - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę u kardiologa!

Do jutra!
 
ja zakupow nie odkladam bo roznie bywa a zeby kupic wszystko tydzien nie wystarczy ja chodze na spokojnie i codzien cos.Mozna i zdarzyc w tydzien ale jezor na brodzie :-)
 
Iwonka, sliczna ta twoja córuchna! Też chce taką!

Kamilka, trzymam kciuki, może sie uda bez cesarki, zawsze to jednak ingerencja chirurgiczna...

Dołączam do fanek komód. Mam jedną z ikei, taką z przewijakiem, który sie rozkłada i składa. Kubas dostał od babci, ale muszę dokupić jeszcze jakąś dla malucha, najlepiej taką do kompletu , bo do tamtej komody mamy jeszcze szafę, ale nie widziałam ostatnio w ikei tej serii. Może ja źle szukam, a może serię zlikwidowali? To trzeba bedzie coś podobnego dokupić...
 
reklama
co do przewijaka ja sie zastanawialam nad takim zwyklym nakladanym na lozeczko:tak: moja bratowa je ma wiec... nie bede musiala kupowac a tak szczeze najwygodniej mi sie dzieci zawsze przebieralo na lozku ja siedze dziecko lezy:-D
 
Do góry