reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ojoj jak dziecko słodko śpi.
Ja też chyba polecę jeszcze do innego TESCO, bo w tym jedym co byłam powariowali z tymi cenami. Ale na szczęście we Wrocławiu jest kilka tych sklepów.
 
reklama
madamagda tak jest np w Gdyni w tesco na obwodnicy bylo tanio a na karwinach tragedia poprostu ale wiekszy wybor mieli :-)
 
Jakiś wyjątkowo zakupowy dzień dzisiaj macie. Aż wam zazdroszcze trochę...

Madamagda, a w którym tesco byłaś, bo wybieram sie jutro na bielany i nie wiem, czy to tam tak drogo?

Miałam też robiś zakupy dzisiaj po pracy, ale tak wiało, że nawet nie chciało mi sie wychodzić z samochodu... Kupiłam za to w sklepie pod domem wiaderko lodów, tak mnie naszło, że zeżarłam od razu pól i chyba dalej nie wytrzymam i zaraz dokończę to wiaderko...
 
juana
ja byłam na ul. Długiej, także na Bielany spokojnie możesz jechać
a do mnie waśnie zadzwonił kolega z pracy bo robi porządki w domu i wyprzedaje rzeczy swojej córki
za 100 zł leżaczek-bujaczek do 18 kg

i stelaż pod wanienikę za 20 zł.
 
A ja własnie wróciałam z zakupkow :-)
Kupiłam ciuszki w róznym rozmiarze, jednak opłacało sie jechac do TESCO.
Gdyby nie przeceny zapłaciłabym 379 zl a tak dałam 119 zł za 29 szt ubranek :-)
Są takie słodkie ze nie moge przestac na nie patrzec i przeglądać po raz kolejny.
Potem Wam wkleje zdjęcie, az sama nie wierzyłam że przecenione są o 70%, co chwilke biegałam do czytnika zeby sie upewnic czy rzeczywiscie jest taka cena.
Ale jestem szczesliwa :-)
a napisz w którym Tesco byłAŚ, bo ja też zabrzanka jestem (tylko teraz w Cieszynie) al e w sobotę będę w Zabrzu.
aha i u kogo prowadzisz ciąże?
 
maja28 ja bylam w Tesco w Rudzie Śląskiej tym duzym na ulicy 1 maja :-)
A do lekarza chodze prywatnie do dr Mercika tez w Rudzie śląskiej:-)
 
dzieki, będę sie musiała przejechać. a Rudy Śl. to ja wogóle nie znam więc lekarza też nie. A na jaki szpital się zdecydowałaś? bo ja chyba Pyskowice, rodziłam tam starszą córę i było rewelacyjnie.
 
Widze,ze dzis chyba u wszystkich majoweczek sliczna pogoda byla.Ja sie dzis wybralam z kolezankami na spacer po krakowie i teraz czuje przyjemne zmeczenie.Jeszcze poszlysmy na zapiekanki i pyszna czekolade :)
Iwonka gratuluje zostania moderatorem.Twoja coreczka jest sliczna i bardzo ladnie na zdjeciach wychodzi.
Szopek mam pytanie czy to ubranko tygryskowe,ktorego zdjecie kiedys wklejalas jest do kupienia gdzies w internecie albo jakims sklepie czy w ciucholku kupilas??
 
reklama
Do góry