reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

madamagda ładniutki ten lezaczek my tez mamy taki zaklepany tyle ze bez zabaweczek wiszacych :-)

Szopek no ta mozna znalesc przerozne rzeczy nie hehe :-):-)
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Iwonka - gratuluje awansu na moderatora.;-)

Oj, to z tego co piszecie, to nie tylko ja mam nieciekawa sytuacje w pracy... ale jueszcze troche sprobuje pochodzic, coprawda pieniadze te same jak bym nie chodzila, bo calosc na szczescie mam na umowie. Ale pracodawcy faktycznie wykorzystuja w polsce strasznie...
Dziś prawie cały dzień przesiedzialam w pracy wiec nie skorzystalam z ladnej pogody...:-(
Co do tego Tesco - to w calej polsce sa takie promocje??
 
Takie tygryski widziałam, tylko trochę większe, cieplejsze i takie całe ( bo ten jest bez stópek) w ciucholu, ale nie kupiłam bo byłam wtedy na etapie obrażenia sie za brak ciąży i strajkowałam .
 
hej dziewczyny mnie nie bylo mialam dzis siostre...i troche sie zasiedzialysmy a pozniej pojechalam do mamy umowilysmy sie ze jutro jedziemy po lozeczko.... bo zadowolona wziela duza wyplee hehehe i trzeba meme troche oskubac...:tak::tak:

a te promocje sa w calej polsce w TESCO dlatego wysprzedaja wszystko na remanent... wiem bo sama pracowalam w hipermarkecie i wiem jakie sa procedury...
 
Szopek no ja to nawet teraz w ciazy jakos nie mam ochoty jeszcze na zakupy dla maluszka ale to tygryskowe ubranko jest sliczne i chetnie bym takie juz kupila.Wszystko mam zamiar zaczac kupowac w marcu,kwietniu.Podobno duzo rzeczy mamy dostac po dwoch maluchach wiec najpierw zobacze co to bedzie i ile a pozniej wyrusze na zakupy.
 
Ja się z łóżeczkiem jeszcze powstrzymam ( teść zgłosił gotowość finansową, bo rodzice " zaklepali" sobie wózek), ale musimy kupić już teraz komodę, bo rzeczy dla młodego przybywa i nie mieszczą sie w szafie.
kamilka87 pochwal się jutro jak ci poszło, koniecznie!
 
szopek- zmien sobie prosze ten awatar bo on straszny jest jak patrze na niego to sie boje hehehe jak nie masz zdjecia swojego to daj nawet jaiegos motylka... a jutro jak kupimy to napewno dam znac

trzymajcie jutro za mnie kciuki bo mam wizyte u kardiologa zobaczymy co on powie?? bo mialam chwile slabosci i ciekawe czy nie da mi pieczatki na cesarke bo dzis z ciacia rozmawialam i mowi ze tak moze byc jak bedzie tylko cos nie tak??
 
szopek ja tez sie zastanawialam za komoda na ciuszki dla malego, :-)

Kamilka zrob fotke i wyslij lozeczko swojego szkraba
 
mm81 nie czekam na marzec, kwiecień z ciuszkami bo u mnie różnie bywa z samopoczuciem. Jak mam dobry dzień to korzystam. Na ostatnie miesiące zostawiam łóżeczko ( już wybrałam na allegro, pokazałam w domu- żeby wiedzieli), wózek ( muszę mieć czas na " życiową " decyzję) i rożne praktyczne rzeczy, które w razie co zamówię przez internet lub poślę kogoś( pieluszki, wanienki itp.).
 
reklama
kamilko, nie bój sie, to jestem ja :-D na avatarze. Coś nowego wklepię na bank, bo ja się szybko nudzę.
 
Do góry