reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Melduję się z rana :)
Życzę wszystkim miłego dnia. U was też tak słońce świeci? Aż mi utrudnia pracę, bo prosto w ekran daje.
Ale nastrój mam super.
 
reklama
hej ja dopiero po sniadanku ale sobie pospalam :-)
magdalena u mnie tez sloneczko chyba wybiore sie na miasto po sklepach poszalec

aniusia80 bardzo fajne ciuszki ma H&M ja mam z H&M MAMA spodnie ciazowe dzinsy i jestem z nich zadowolona :-) bo sa bardzo uniwersalne do wszystkiego pasuja

asiaa idz na zwolnienie zobacz jaka piekna pogoda sie robi a jak jest tak ladnie to lepiej sie chodzi na zakupy dla dzidzi:-)

anusiasac o ciucholach pisalismy wczoraj z szopkiem ja na poczatku myslalam ze ne bede z nich nic kupowac ale doszlam do wniosku ze jak cos bedzie super to bede kupowac chocbym miala wcale tego nie zalozyc :baffled:

Ola K wiesz ze szpitalami tak jak z wozkami brak idealu i jest ciezko bo kazdy ma wady i zalety:baffled:

juana skad jestes ? ja tez jestes z dosyc malej miejscowosci bo mam do wyboru jeden szpital niby dwa ale tamten to 50km trzeba jechac :confused:
 
I ja witam wszystkich słonecznie!
Również jestem z małego miasta i mam do "wyboru" 1 szpital. Jednak rodziłam tam juz i musze powiedzieć, że było dobrze (mimo braku swojej opłaconej czy znajomej połoznej) Zreszta nasz Oddział położniczy we Wproście pare lat temu był w pierwszej 10 najlepszych oddziałów w Polsce. Zdziwiłam sie wtedy, ale faktycznie ja mam dobre zdanie. Jednak niektóre moje koleżanki niekoniecznie. Myslę więc, że to wszystko zależy jeszcze od wielu czynników. Nawet w najlepszym szpitalu moze nam sie coś przytrafić, zdarzyć czemu nikt nie zaradzi. A i na odwrót, w nazwijmy to "podrzędnym" szpitalu można trafic na cudowny zbieg okoliczności, fantastycznego lekarza z powołaniem czy extra położną.
 
Pojade do TESCO na mega wyprzedaze ciuszkow dla dzieci, nie wiem dlaczego ale bardzo podobaja mi sie ubranka CHEROKEE, sa dobrego gatunku, solidnie uszyte a na dodatek teraz o połowe taniej a teraz bedzie mi łatwiej bo znam juz płec

Aniusia
ja też pojechałam wczoraj z tą myślą do Tesco że będą wyprzedaże, pisało oczywiście wyprzedaż, ale ciuszki niczym w cenach się nie różniły od markowych sklepów, bo czy 30 zł to nie za dużo na 2 pary bluzeczek, oszaleli chyba. ;-)
Ale tak jest u mnie we Wrocławiu.
 
no to faktycznie ja ogladalam w sklepie dla dzieci bluzeczki kaftaniki na guziki itd bardzo ladne to juz od 8zl mozesz kupic :-)
 
Witajcie z rana! U nas też słoneczko super, tylko troche wieje.

Jesli chodzi o zwolnienia, to faktycznie może sie troche nudzic w domu samej. U mamuś, które mają już jednego szkraba, nie ma raczej tego problemu. Nie ma czasu na nudę!

Wiktoria jestem z Kotliny Kłodzkiej, a do obydwu moich szpitali mam do 20 km, to tez nie za blisko... Jak jechałam do poprzedniego porodu, a była zima stulecia wtedy u nas, zaspy itp. to myślałam, że zwariuję! Mąż musiał zwalniać jak miałam skurcze, bo jeszcze bardziej bolało przy wstrząsach... Ale da się przeżyć...

Zaraaz lecę do pracy a w drodze powrotnej wstąpię na jakies "drobne" zakupy, narazie tylko drobne, jutro jade do wrocławia, to moze tam bardziej poszaleję...
Spadam narazie
 
juana mowiac do wyboru dwa mialam na mysli jeden oddalony o 50km a ten na miejscu to mam do niego ok 25 km ale prosta droga na szczescie :-) blizszego niemam
 
hej dziewczyny i ja sie melduje... dzis w o wiele lepszej sytuacji....bo nic mnie nie boli hehehe jeszcze mnie nie goni wiec moze bedxzie oki....:-D jesli chodzi o moje zakupy to owszem ja poszalalam wczoraj ale wiem ze nic mnie nie zaskoczy juz.. mama moja teraz po wyplacie kupuje mi lozeczko hehehe to zostanie mi tylko kuopic wozek... a jesli chodzi o ciucholandy to moge cos kupic ale przez moja tesciowa lub mame bo nie lubie chodzic po tych sklepach bo nie umiem szukac i zaraz sie niecierpliwie....dlatego narazie nie mialam mozliwosci nic tam kupic bo mam duzo ubranek od rodziny i od mamy bo w niemczech mi kupila....i dlatego jedynie jakies dodatki dokupuje...
 
No to fanjnie masz z tymi ubrankami bo to najgorsze tak mi sie wydaje ....
mam straszny problem z numerami rozmiarami wiem jaki na ile ale niepotrafie sobie okraslic tyle i tyle w takim puzniej tyle takich w takim rozmaiarze ...... mam nadzieje ze to samo przejdzie mam troszke ciuszkow z malymi rozmiarami ale juz jak sie rozgldam to takie do 3mc albo do 6mc
 
reklama
Witam Was, widzę że temat od rana to ciuszki:-). Ja dla Zosi już mam sporo ale głównie rozmiar 62/68 mniejsze 56 mam po jednej sztuce.:tak: Co do szpitali to będę rodzić w Szczecinie Warszawa jest zatłoczona. Mój gin załatwi mi cesarkę ale muszę mieć zaświadczenie od kardiologa to nie będzie żadnych wątpliwości :-)
 
Do góry