reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Moim zdaniem nie ma wielkiego sensu kupować ubranek na 56cm bo naprawdę założycie je dziecku kilka razy i już będą za małe. Maks urodził się mając 53cm, a ja miałam dla niego wszystko na 62cm - i tak gdy miał miesiąc już musiałam kupić mu komplet większych ciuszków. Z tymi rozmiarami różnie bywa.
Są też ciuszki na 50cm ale to chyba dla wcześniaczków...
 
Wiktoria, wykryli u mnie tętniaka w przegrodzie międzykomorowej na sercu. Kardiolog stwierdził, że nie ma obaw do porodu drogami natury ale ja się boję, że może mi się jednak coś stać jest to spory wysiłek i nie będę mogła się skupić na maleństwie bo się zacznę bać że mi się coś stanie. No i dlatego muszę wziąść takie zaświadczenie od kardiologa, że zaleca CC:-)
 
OluK jestem tego samego zdania rozmiar 56 to do szpitala no i trochę w domu się przyda dlatego kupiłam po jednej sztuce body koszulkę śpiochy itd.
Olu w piątek jadę już do Wa-wy no do Piaseczna drugi koniec co?:-) Jak Ci się mieszka w stolicy? Mam nadzieję, że się spotkamy a na pewno zdzwonimy bo ja będę mieć duuużo czasu nie wiem jak Ty?
 
Witam.U mnie piekna sloneczna pogoda i jaet super na dworku,juz rano bylismy w przychodni oddac mocz do analizy bo jutro mam wizyte u gina.Przychdnie mam dos daleko i tak spacerkiem z dzieckiem w pol godzinki doszlismy,po drodze zakupki i do domku i tak dwie goidziny na nogach ale przynajniej sie dotlenilam i niestey ledwo wrozilam,jakbym zrobila maraton.Watek zamkniety ma byc podobno do konca tygodnia nam utworzony i trzeba troche cierpliwosci nam bo podobno szykuja nam sie niespodzianki na BB wiec czekamy no i wlaznie zobaczylam ze jestem moderatorem naszego Maja2008 :) Dobra a teraz ide po czytam co na klikalyscie od rana.
 
Wpadam się tylko przywitać i życzyć Wam miłego dzionka.:-) Wizytę u lekarza mam na 17 tą, i leżę, tak jak mi kazano... Nudno troszkę bez Was. Całuję mocno, dam znać wieczorkiem.:tak:
Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa otuchy.
 
Polka achm rozumiem masz racje ja pewnie tez bym tak postapila ...

Aurelia odpoczywaj i nie denerwuj sie a i oczywiscie pamietaj o nas:-D

Olka K mimo ze niemam doswiadczenia tez juz nie kupuje 56 ze po jednej dwie sztuki bodow itd starcza wogole mamy fajnie bo nawet jak maj bedzie chlodny to wiadomo ze to nie grudzien.fajnie bo bedzie cieplo mozna stroic malenstwo ubierac itd :-)
 
reklama
Do góry