reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wiecie co a najwazniejsze to mowila polozna ze nie mozna masowac brzucha bo jak to podobno bywa brzuch wtedy twardnieje w tym miejscutzn ze macica sie napina i pobudzamy ja do skurczow i to nie masujemy dziecka tylko bobudzamy macice... a i wiecie jeszcze jaka fajna zabawa jest z maluszkiem???:confused: zgascie swiatlo polozcie sie i jak zacznie kopac to wezcie latarke przuylozcie do brzucha i przesowajcie ja od boku do boku i dziecko bedzie sie przesowalo za swiatlem tak nam powiedzieli... sprobowalam i naprawde tak jest swietna zabawa!! druga zabawa przylozyc do brzucha do jednej czesci brzucha bardzo cieply recznik i dziecko ulozy sie z tej strony...:-D:-D:-D tez fajne...
 
reklama
Kamilko - to wcześnie zaczęłaś chodzić do szkoły rodzenia chyba... z tego co wyczytałam, to większość kobitek chodzi od 7-8 miesiąca...
Ale moze faktycznie lepiej zaczac juz teraz, bo jest ciaglz problem z brakiem miejsc z tego co slyszalam...:-(
 
no nas bylo 10 ze mna i jest 5 spotkan i wcale nie jest za wczesnie poprostu teraz sie dobrze czuje i nie jest mi jeszcze tak ciezko chodzic:tak::tak: i wogole dlatego wole isc teraz zeby sie nie meczyc....:tak::tak:
 
no w sumie sluszne podejscie:-) ja moze jutro podzwonie i dowie sie kiedy przy szpitalu w ktorym chcialabym rodzic jest najblizszy kurs, na ktory sa wolne miejsca. Oby nie po wyznaczonym terminie porodu.;-) i ciekawe czy w tym roku sa organizowane kursy bezplatne, tak jak to bylo w zeszlym...
Kamilko - a z Mężem chodzisz czy sama?
 
z mezem bo o to prosza dlatego ze sa pewne cwiczenia do wykonania razem i on jest juz potrzebny mamy spotkania wtorek sroda o 16 dwa razy w tyg i jako studenci placimy tylko 150zl bo normalnie u nas placi sie 300zl:baffled: i we wtorki sa spotkania z lekarzem a a w srody najpier cwiczenia a pozniej spotkanie z polozna... naprawde faj nie jest:tak::tak::tak:
 
No ja tez przyznaje ze juz Kamilka87 wybralas sie do szkoly rodzenia, ale masz racje lepiej bezstresowo teraz niz tymbardziej ze piszesz ze moga byc problemy z miejscami:-( a mozesz napisac gdzie masz ta szkole rodzenia? i ile czasu trwa jedno takie spotkanie? aaaaa!! i czy bylas z mezem?
Lania_W mam nadzieje ze lada moment dostaniemy po kopniaku w sumie jest bardzo mala roznica miedzy naszymi szkrabami :tak: poprostu beda grzeczne ;-)dzieci:-) a to jest pierwsza caza? przepraszam ze pytam bo pewnie juz o sobie pisalas ale zanim znajde:sorry2:...
 
reklama
moja szkola jest pprzy szpitalu w ktorym chce rodzic...:tak::tak:a mieszkam w kielcach i mam trzy szpitale wiec przy kazdym jest szkola rodzenia.... w sumie spotkania trwaja po 2 godz kazdego dnia tzn wtorek i sroda...moze byc dluzej jak jest duzo pytan albo jest cos bardzo ciekawego i moze sie przedluzac... hehehe:-D pewnie ze bylam z K
 
Do góry