reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie kochane!
Ja dopiero co wstałam, leniu****ę i korzystam z wolnego czasu, chociaż moje postanowienie nowororoczne to dokończenie pracy magisterskiej, ale leń mnie taki dopadł że nie wiem co wyjdzie z moich planów.
Dziewczyny gratuluję córeczek, ja jutro idę do gina zobaczymy czy potwierdzi że to córeczka ;-)a połówkowe mam dopiero 14 stycznia.:-)
 
reklama
Witajcie majóweczki
Wszystkiego najlepszego w nowym roku dużo dużo zdrówka.
AnnieLo gratuluję synka
Polka,Karola gratuluję córeczek
Ja idę na usg w poniedziałek i mam nadzieję że też będziemy już wiedzieć kto w brzuszku mieszka. Pozdrawiam
 
hej dziewczyny i ja sie pokazuje.... niestety ja mialam najgorsze swieta i nowy rok w swoim zyciu rodzinka dala nam popalic i niestety wiekszosc tych dni przeplakalam nie bylam wstanie sie juz niczym cieszyc teraz zostaly tylko nerwy i dlatego chce zaczac noewy rok nie myslac o tym wszystkim....:-(...
dzidzia chociaz pokazuje ze mnie kocha bo nawet sie ze mna bawi.. dowiedziaLAM SIE ZE jak dziecko intensywnie kopie to sie denerwuje a jak da kopniaczka jednego dwa to zacze[pia do zabawy i wtedy mozna masowac brzuszek albo pukac w niego wtedy dziecko nam odpowiada kolejnym kopniaczkiem i okazuje sie ze to prawda bo ja dzis swietnie sie tak rano bawilam:-D:-D:-D.... bede miala kochane malenstwo.. a tak po za tym to musze sie uczyc kurcze bo w ten weekend szkola i zaliczenia.:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Witam.Ja juz bylam w Tesco na zakupach.
Polka gratuluje coreczki!
Anusiasac tak tak ja caly czas zapisuje kto kogo sie s[podziewa na Liscie Majowczek:)
Kamilko a co wam zrobili takiego?Buziaki:)
 
Hej dziewczyny i ja sie pokazuje w nowym roku
Jakos na dniach ide na USG prywatnie bo moje dokturka powiedzila ze mnie wysle dopiero w 30 tygodniu a ja wogule nie czuje ruchuw mojej dzidzi
:-:)-:)-:)-:)-:)-(
Pozdrawiam


 
:-)Kamilko
ja tez w ten sposób bawię się z dzidzią, wystarczy że zapukam w brzuszek, rano jak leżę na wzak zwłaszcza to maluszek albo przesuwa nogą po tym miejscu albo zaczyna kopać, jakie to miłe, a wczoraj to takiej czkawki dostała że widziałam jak mi brzuch pulsuje hehe:-p
 
w domu to tesciowa o wszytko sie boczyla co chwile jak miala problem do ojca to na nas sie wyzywala choc nie bylo za co tesciu tylko siedzial i chodzil nerwowy bo oczywiscie chcial cos chlapnac a nie mogl i udzielila sie nerwowa atmosfera :dry: moi rodzice to tez nie bardzo bo ojciec jest po leczeniu zamknietym na alkoholizm wiec teraz jak nie pije to innych sie czepia wszystko mu dokucza i wogole ani z nim pogadac ani posiedziec bo sie straszny filozof zrobil... w dodatku wynikla taka sprawa ze moj brat kupil samochod w niemczech jak bylismy a mama za swoje go zarejestrowala a teraz ojciec tylko nim jezdzi i byl nam na nowy rok potrzebny samochod i nam nie dal... a prosic go nie bede bo samochod nie jest jego tylko brata a on i tak nie daje i szlag mnie trafia... bo sie dopial do samochodu jakby byl jego i teraz o to same klotnie sa..... w dodatku wzielam tesciow do siebie do rodziny na sylwka bo zal mi ich bylo samych zostawic to tylko sie stresu najadlam bo tesc to jak zaczyna pic to skonczyc nie moze i w momencie sie opija :baffled: i glindzi i ledwie do 24 dotrzymal w dodatku prosilam go zeby zdjal buty jak bedzie wchodzil bo ciocia terpki naszykowala bo jest uczulona na punkcie chodzenia w butach po dywanie to nie zdjal a pozniej wygadal takie sprawy ktore o mojej rodzinie w domu opowiadalismuy o nich i juz bylam taka wsciekla ze wyszlam poszlam sie polozyc i ryczalam za ten cale 1,5 tygodnia tak mi sie uzbieralo ze juz nie moge patrzec ani na jednych ani na drugich...
 
Kamilko nie przejmuj sie ja tez nie zyje w zgodzie z tesciami za duzo by chcieli nawet do tego sa zdolni ze powiedzieli ze my z mezem nie mamy nic do gadania w wychowywaniu wlasnego dziecka,tesciowa nawet mi powiedziala ze jestem nie odowiedzialna matka ze moje dziecko przezemnie choruje.
 
Dziewczyny a szczegolnie nowe majoweczki wpisujcie sie tez na odpowiednich wateczkach,jak lista,czy kjalendarz czy innch super ciekawych:)
Maj 2008 - Forum BabyBoom

Kamilko och biedna,a ty z kim teraz mieszkasz? Ja tez roznie mam stosunki ze swoimi rodzicami czy tesciami,choc niby jest dobrze zle roznie to bywa.Najlepiej jak ich widuje raz na jakis czas.Ciesze sie swoja rodzina a za nimi wszystkimi jakos zbytnio nie tesknie.
 
reklama
Witam na momencik :tak:

Kamilko współczuję przejść z rodziną .... co to teraz będzie z Wami, jak się odnajdziesz w takiej atmosferze?

Ewunia, nie martw się że jeszcze nie czujesz dzidzi. Ja bardzo czekałam na pierwsze ruchy i też się martwiłam, bo czytałam, że w drugiej ciąży powinno się czuć szybciej, a tymczasem tak samo jak i w pierwszej, dzidzia się uaktywniła w 20. tygodniu dopiero!

Więcej chyba nie doczytam co pisałyście. Ale może niebawem będę miała więcej czasu, mam taką nadzieję!

Poza tym w sobotę idę na usg. Mogę zrobić 2D lub 3D różnica w cenie jest duża (200 lub 300zł) ... a podobno 3D to w sumie gadżet dla rodziców i korzyści diagnostyczne nie są większe niż z 2D więc pewnie zrobię 2D. Poza tym na usg w 12 tygodniu, które było w 2D pan doktor i tak nam zrobił 5 fotek 3D myślę że to wystarczy jako pamiątka.
 
Do góry