reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

:-)ja tak mialam z tym strachem na poczatku ciazy teraz juz mi przeszlo, tez sie martwie ale nie az tak na wizyte ide 4 stycznia mam nadzieje ze bedzie wszysko w pozadku i ze dowiem sie co za maly szkrabik ta siedzi
 
reklama
ja już raz czekałam kto u mnie mieszka a teraz czekam chyba bardziej na potwierdzenie ... i tak kupiłam juz dwie sukienki
 
Dzięki za połówke ładnie zauważyłyście a ja już miałam sie chwalić :-D

Ja teściową mam na razie daleko ale tak wyszło że tam gdzie oni mieszkaja budujemy domek i az sie boje co to bedzie mieć teściową za sąsiadkę....
 
A ja dostałam dzisiaj chodzik od kolegi po swojej córci, wiem że to za wcześnie na takie rzeczy ale w niedalekiej przyszłości się przyda, a my zaoszczędzimy pieniążki:-):-)
 
Wrocilismy z CH a kupilam sobie tylko jedna bluzeczke czarno zlota za 20 zl w New Yoker i nic wiecej a moje dziecko dzis mi odwalilo przedstawienie na cala Arkadie,lacznie z lezeniem na podlodze,darciem sie w nieboglosy ..........

Minka zycze udanej zabawy sylwestrowej i Szczesliwego Nowego Roku!
Wiktoria biedne te dzieci...........

Ja czekam na 10 styczxnia na potwierdzenie poci i rzucam sie w wir zakupow i przygotowan ubranek dla malenstwa.Jakie dzis cuda widzialam i tanio bo teraz wszedzie wyprzedaz....
 
A ja dzis jakis strasznie pechowy dzien mam.Jechalismy autem i gosc za nami wpadl w poslizg i uderzyl w nas:wściekła/y:Akurat w drzwi przy ktorych siedzialam.Wogole i tak super ze nie zderzyly sie z nami jeszcze 2 autra z naprzeciwka bo to na skrzyzowaniu bylo, a nas na prawy pas przepchnal.Ale sie zdenerwowalam.Na szczescie uderzenie bylo lekkie.Ale i tak pojechalam do szpitala zeby sprawdzic jak dziecko.Z dzidziusiem wszystko w porzadku:-):-),lek mnie zabadala i usg zrobila.A dzis po raz pierwszy wyszlam z domu bez karty ciazy i ksiazeczki ubezp,mialam tylko dowod ze soba ale przyjeli mnie bez gadania.
 
Uwazam ale wiesz nawet jak sie samemu uwaza to na drodze sie zawsze trafi jakis debil,ktory nie uwaza i w kogos uderzy.
Mam chyba kiepska wiadomosc dla majoweczek,ktore beda w warszawie rodzic.Bylam dzis na izbie przyjec na starynkiewicza i na drzwiach wejsciowych wisiala kartka z informacja ze nie przyjmuja do porodow:baffled::szok:Pytalam poloznej czy to tak czesto sie u nich zdarza i powiedziala, ze co chwile i to nie tylko u nich ale w calej warszawie:szok::szok:
Wobec tego zycze wszystkim przyszlym mamom zeby nas nie odsylali od szpitala do szpitala,zebysmy mogly urodzic tam gdzie zaplanujemy.Moze do maja sie sytuacja poprawi.
 
mm81, wiem kochana co masz na myśli, debile na drogach są i to całkiem sporo.
A co do braku miejsc w szpitalach, to we Wrocławiu jest podobna sytuacja, moja koleżanka rodziła miesiąc temu i też szukali szpitala, w którym bedzie wolne miejsce:baffled:. Masakra.
 
reklama
Czesc Kochaniutkie!
Ja juz w domciu, ale zajzłam do Was aby powiedziec ze jestesmy juz malzenstwem:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Jesteśmy mega szczesliwi ze wszystko ułozyło sie po naszej mysli, juz za kilka godzin wyruszamy do Zakopanego odpocząc!
Bardzo, bardzo dziekujemy Wam wszystkim za zyczenia!
Jak wróce w styczniu to Wam napisze cos wiecej i wkleje zdjęcia, a teraz chciałam Wam złozyc zycznia noworoczne, aby NOWY ROK przyniósł Wam przede wszystkim zdrowe, pogodne maleństwa, bo chyba to teraz jest dla nas wszyskich najwazniejsze, abyscie były zdrowe, nie miały zadnych stresów i zmartwien, spełnienia najskrytszych marzen a przede wszystkim zrowumienia ze strony mężów czy partnerów.
Pozdrawiamy:-)
 
Do góry