reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dziekuje Wiktoria, ja mieszkam z teściową o zgrozo :wściekła/y:, ale często jej nie ma w domu, mamę tez mam blisko, także napewno nie bede sie nudzić.
No i w końcu mozna sie wyspać:-):-):-)
 
Muszę Wam powiedzieć, że wczoraj byłam na usg. I już wiem, że to będzie córusia:-)Cały czas myślałam, że to będzie chłopiec. Tym bardziej, że wszyscy mi to wmawiali.Jestem bardzo szczęśliwa z tego powody:-).Pani doktor, która robiła mi usg była bardzo sympatczna i było to niesamowite przeżycie. Tak bardzo się cieszę, że już mam to za sobą i że wszystko jest ok:)
 
Asiu
GRATULUJEMY córuni !!!!!! ja tez byłam zaskoczona że bedziemy mieli dziewczynke, byłam przekonana na 80 % o synku;-)
Fajnie sie ułozyło jak do tej pory. Mozna zauważyć tendencję na liście majóweczek że pierwsza połowa maja obfituje w dziewuszki, a druga w chłopaczki hehe;-);-)
 
Gratuluje Córeczki
madamagda ja tez mam czasami problemy z tesciowa, ale ja jej zawsze mowie wszystko wprost i jakos sie obchodzi jak mi cos mowi ze tego nie trzeba dla dzidzi ja mowie ze tak postanowilam i tak bedzie.Bardziej sie boje ze jak malenstwo sie urodzi to ja je przykryje a ona bedzie probowala je jeszcze bardziej i tak z wieloma rzeczami tak jest u szwagierki tylko ona na to pozwala i sama zle dzieci wychowuje ( 2 latek siedzi caly dzien przed tv, je przed tv bawi sie itd wiecznie bajki, w domu jest prawie 28 stopni a trzy mc dziecko jest ubrane w spiochy body rozek na to koc i czapeczka) na moj komentarz ze jest mu zacieplo odpowiedzia ze tak ma byc bo go kompala acha a spacery to sa wyjazdy do sklepu tesciow itd tyle dziecko jest na dworzu czyli z samochodu do domu itd a co najweselsze obydwoje dzieci chodzi smarka itd ale czemu tu sie dziwic przegrzane zero swiezego powietrza, no ale co ja dla niej 20 letnia gowniara sie znam :-) kiedys zwracalam uwage ale teraz sie nie odzywam czasami tylko ale zauwazylam ze tesciu puzniej moje slowa powtarza ze ty z nimi na spacery wychodz !! koszmar dla dzieci az niechce sie opowiadac
 
Anusia wszystkiego najlepszego :)
Sylwia gratuluje poloweczki
Asiaa super ze na usg wszystko w porzadku,gratuluje coreczki
A z tesciowymi roznie bywa.Ja na mojej tesciowej i siostrze meza sie kiedys bardzo zawiodlam,niesamowicie mnie skrzywdzily swoimi dziwnymi teoriami dotyczacymi mojej straconej ciazy.Przez ponad rok ani slowem sie do nich nie odezwalam.Traktowalam je jak zupelnie obce osoby.Teraz niby sie troche kontakty poprawiaja ale nadal jest olbrzymi dystans.
 
ja z tesciowa moze nie tyle bo jest rozsadna kobieta ale z szwagierka to jest baba czesto sie z nia wojny toczymy, bo jest zazdrosna zawsze ona jedna byla w domu i jej dzieci a teraz nie dociera do niej ze jej brat ma rodzine ktora zaraz sie powiekszy
 
Ja niestety teściowej już nie mam, ale może to i dobrze bo jak miałam była koszmarem...
My szykujemy sie już do wyjazdu na Sylwestra :) wiec
Dużo zdrówka, spełnienia najskrytszych marzeń, pociechy z maluszków, powodzenia w kontaktach z teściówkami no i szczęśliwego Nowego Roku 2008 życzę
 
reklama
ASIA gratuluje córeczki
WSZYSTKIEGO NAJ...DLA NOWOŻEŃCÓW:tak:
czesć dziewczyny powiedzcie czy też macie czasem uczucie skurczu takie chwilowe ?Jutro ide na wizyte i znów jak co miesiąc niepotrzebnie sie stresuje ,po wizycie jestem zawsze spokojna na jakieś dwa tygodnie a póżniej znów zaczynam myslec czy aby wszystko jest ok :-(mam nadzieje że lekarz jutro potwierdzi że mieszka u mnie ANIA:tak:
 
Do góry