reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

o 9:00 powiedzą sobie TAK

Z Bożej woli połączeni
węzłem, co dwoje serc tych splata,
żyjcie szczęśliwie tu na ziemi,
niech Wam w miłości płyną lata,
niech miłość, dobroć oraz ufność,
która dziś w sercach Waszych gości,
wraz z Bożą łaską i pomocą
da Wam moc szczęścia i radości.


bubble4.gif
Dolaczam sie do zyczen dla Nowozencow!!!!!!!!!!
 
reklama
:-DI ja takze jako od niedawna mezatka chce wam zlozyc serdeczne zyczenia... Zeby tez u was bylo tak pieknie jak u mnie :-D zeby radosc was nie opuszczala i nadzieja zawsze trwala.... buziaczki od Kuby i Kamilki
 
Jejku dziewczyny, wysprzatalam biurko, usunełam prywatne rzeczy z komputera, dzisiaj ostatni dzień w pracy. Troszkę sie boje tego nadmiaru czasu, co ja ze sobą zrobie. A z drugiej strony cieszę sie że ide w końcu na zwolnienie chociaz odpocznę od tej nerwówki. :-)
Jakoś tak dziwinie się czuję.
 
:-)Również dołaczam się do życzeń, i jak to moj tato mowi nie zeby droga byla prosta i piekna, ale zebyscie razem z glową do góry wychodzili z zakrętów :-)
 
reklama
madamagda tez mialam z tym problem, jak bylam sama w domu ale teraz jestem u rodzicow lub tesciow, ale jak bylam sama sto kilometrow od nich to bylo ciezko naprawde. Ale jak masz blisko rodzine to zobaczysz ze jakos dzien za dniem leci. Teraz bedziesz miala czas na chodzenie i dokladne ogladanie rzeczy dla swojej Hanii :-)
 
Do góry