reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka no korzystaj bo puzniej nie bedzie jak, to bardzo dobrze ze twojej malej tak sie wydluza pora spania. Amol ma calkiem fajny zapach mi on nie przeszkadza:-)
 
reklama
Hej co tak pusto? Napisalam do Elzbietki zeby przykleila na gorze dwa wateczki Liste Majoweczek i Imprezowy kalendrz majoweczek zeby zawsze byly na gorze w widocznym miejscu:)
A wioecie ze normalnie juz sie nie moge doczekac tego malenstwa.Jeszcze tylko kilka mniesiecy...Juz sie ciesze jak bede prac i prasowac rzeczy dla dziecka i beda sobie spokojnie czakaly.I lozeczko i wszystko ach wogole.Fajna tania bo chyba 56 zl jest na allergo karuzela z pozytwka i efektami swietlnymi .
 
no Iwonko masz racje strasznie pusto, nie ktorzy powyjezdzali. Wiesz ja tez sie nie moge doczekac spacerkow z dzidzia it bo to moje pierwsze malenstwo, no a juz i kupowac bym chciala ale niewiem co bedzie mam nadzieje ze jak teraz pujde 4 stycznia to mi powie, mam nadzieje ze dziewuszka chcialam bym corcie, sikienusie itd :-)
 
hej Dziewczyny:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale sie usmilam z aniusi27.... bo ja tez na bol glowy i na inne bolesci biore amol hehehe i nie zastanawialam sie nigdy ze pachne "stara babka" :-D:-D:-D ale na bol brzucha nie smaruje sie ylko biore kapiel i amol dolewam do wody to bardzo rozluznia i pomaga na pochwe....:-):-):-) az sie [poplakalam to byl niezly tekst.....
 
Puchatka no odpoczywaj :-)
Zaraz sie okaze ze wszystkie na cos amol uzywaja, ja nie dolewam go do wody bo mam prysznic, uzywam zelu z naturalnym ph
 
wiktoria- ja nie uzywam go do mycia lubie sie pomoczyc w wannie wole kapiel od prysznica ale amol uzywam do odprezenia dolewajac do wody w wannie bo wtedy naprawde sie dobrze po nim czuje ale gdy normalnie sie kapie to uzywam plynow i innych specyfikow.... a normalnie gdy boli mnie glowa czy plecy to poprostu te miejsca smaruje...

ale u mnie nudy mowie wam... :tak:
 
Cześć Dziewczyny!:-)

To i ja się w końcu melduję po Świętach. Cięższa o jakieś 2 kg, ale to właśnie te pierwsze 2 kg które przytyłam podczas ciąży, więc chyba nie powinnam się tym podłamywać. Ale z takim obżarstwem już kończe, bo jednak kilka dni Świąt to aż nadto.:-) U mnie Święta minęły średnio i w sumie to cieszę się, że już po...
Teraz jeszcze leniu****ę, bo do 7go stycznia jestem na zwolniniu i w ogóle nie wiem co robić później - wracać czy nie wracać do pracy.

Aurelia - gratuluję zaręczyn.:-)
Tolka - no mnie też mrtwi brak ruchów dzidzi, ale u niektórych kobiet ponoć są one wyczuwalne dopiero po 20tym tygodniu... mam nadzieję, że wszystko w porządku i, że już niedługo poczujemy w brzuszkach nasze pociechy.
Anusia80 - trzymam kciuki, by jutro wszystko wyszło tak jak sobie życzysz i żeby w Twojej pamięci ten dzień był zawsze jednym z tych najpiękniejszych.:-)

Miłego wiecorku Wszystkim!:-)
 
Ja narazie dwa razy poczulam mocnego kopniaka a tak to takie uczucie wiercenia sie czyjegos :-) dzis lezac glaskalam brzusio a malenstwo w srodku sie krecilo takie uczucie a jak przestalam to taki kopniak jakby mialo na mysli " mamo no wez mnie podrap" ja tak robilam jak bylam mala i teraz tak mam jak maz bawi sie moimi wlosami i przestanie to porusze glowa i on znowu widac malenstwo opanowuje ta sztuke tez.W m jak mama przeczytalam o ruchach dziecka najlepiej po jedzeniu na lewym boku :-)

Kamilka hehe zle sie zrozumialysmy ja niemialam na mysli ze zamiast mydla uzywasz amol hehe:-)
 
reklama
o 9:00 powiedzą sobie TAK

Z Bożej woli połączeni
węzłem, co dwoje serc tych splata,
żyjcie szczęśliwie tu na ziemi,
niech Wam w miłości płyną lata,
niech miłość, dobroć oraz ufność,
która dziś w sercach Waszych gości,
wraz z Bożą łaską i pomocą
da Wam moc szczęścia i radości.


bubble4.gif
 
Do góry